Praca CUKIERNIK Koszarawa Handel Art. Spoż.-Przem. Cukiernictwo Piekarstwo Bogusława Mrowiec

Miejsce pracy:
34-332 Koszarawa 603, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wypiek ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godziny pracy do ustalenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszarawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszarawa

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie na stanowisku: cukiernik

Nazwa pracodawcy:
Handel Art. Spoż.-Przem. Cukiernictwo Piekarstwo Bogusława Mrowiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Koszarawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszarawa

Numer budynku pracodawcy: 603

Profil działalności pracodawcy: Nr w katalogu pracodawców 41

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*