Praca CUKIERNIK Kocmyrzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kocmyrzów, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wg. zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kocmyrzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: CUKIERNIA

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

ZBROJARZ - do 4 200 PLN

Prace zbrojarskie. Prace w delegacji.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Kiełczów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Promna (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Biały Dunajec (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenieroboty montażowe, rozbiórkowe, murowe i tynkoweosoba zarejestrowana w PUP, poniżej 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wtórek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Mokre (kujawsko-pomorskie)

Sprzedaż towaru oferowanego przez hurtownięPrzyjmowanie dostaw towaruPrzygotowanie towarów do sprzedażyDbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedażySporządzanie faktur za towary
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Chojna (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Opoczno (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, pełna kosmetyka twarzy i ciała, depilacja laserowa.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji; obsługa interesantów; archiwizacja dokumentów; pomoc w organizowaniu spotkań i uroczystości; kompletowanie dokumentów w zakresie pracy biurowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ K/M (J.ANG) - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Zławieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PIEKARZ, ART. 60D, 50+ - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Częstochowa (śląskie)

ANALITYK - do 5 430 PLN

Analityk (RA) będzie asystować zespołom poprzez zbieranie, podsumowywanie, analizowanie i syntezę faktów, które są kluczowe do obsługi klienta, interpretując ich wyniki i skutki. Będzie także przedstawiać alternatywne dane, jeśli te potrzebne nie będą dostępne, opierając się zarówno na powiększającej się wiedzy o swoim obszarze oraz możliwości korzystania z wiedzy zawartej w społecznej bazie KM. RA powinien mieć analityczny umysł. Osoba na tym stanowisku będzie pracować na prośbę zespołu, używając wymaganych specjalistycznych badań i analiz, a także specjalistycznej wiedzy źródłowej, którą będzie nieustannie poszerzać dopasowując ją do potrzeb zespołu. RA pomoże zdefiniować i rozwijać procesy obsługi, przyczyniając się do budowania specjalistycznych zespołów KM, z wysoką kulturą obsługi. Podstawowe obowiązki Analityka dzielą się na dwie kategorie: (1) obsługa klienta i wsparcie zespołu oraz (2) rozwój wiedzy. RA z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami i zdolnościami oraz z historią dobrze wykonanych zleceń, będzie mógł służyć jako Team Knowledge Guide (TKG). Wsparcie zespołu obsługi klienta. Analityk odpowiada za pracę z konsultantami (CSS) w celu opracowania ich potrzeb w zakresie badań i analiz poprzez dyskusję ze zleceniodawcami. Na tej podstawie oszacowuje i przygotowuje najbardziej odpowiednie rozwiązania. Następnie zbiera i analizuje właściwe informacje, a następnie przekształca je w produkty końcowe, które odpowiadają standardom McKinsey. Będą one miały postać pisemnych podsumowań, zbioru podstawowych faktów lub odpowiednio sformatowanych arkuszy kalkulacyjnych. Rozwój wiedzy. Oczekuję się, że RA będzie budować solidną wiedzę, odpowiednią do swojego obszaru, a także dobrze pozna sieć wiedzy McKinsey. Dogłębne zrozumienie specyficznych zagadnień i ich powiązań jest kluczem do rozwoju kariery na tym stanowisku. Aby budować swoją wiedzę, RA będzie rozwijać podstawowe pakiety faktów, podsumowania oraz inne przypisane dokumentacje w swoim obszarze zainteresowania.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon-pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Opole (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 950 PLN

rozwijanie sieci sprzedaży, tłumaczenie umów i redagowanie ofert, kontakty z kontrahentami i klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER - BARMAN - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Radom (mazowieckie)

ANALITYK - KONTROOER FINANSOWY - 997,4 PLN

Do zakresuobowiązków nalezeć będzie kontrola realizacji budżetu, sporządzanie raportów analiz finansowych, analiza rentowności kosztów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Zielona Góra (lubuskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA ST(PFRON) - 997,4 PLN

zakładanie dokumentacji medycznej rejestrowanie pacjentów i ustalanie terminów wizyt, udzielanie pacjemntom informacji z zakresu świadczonych usłyg, sporządzanie kserokopii dokumentacji medycznej, wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

przykręcanie okuć do mebli, skręcanie i montowanie mebli u klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Augustów (podlaskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i klientów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, układanie towarów, naliczanie cen.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gieraszowice (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów mechanicznych, weryfikowanie ustarek. Praca w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8-16, w Chwaszcynie. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku i wykształcenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chwaszczyno (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Suwałki (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Ostrołęka (mazowieckie)