Praca CUKIERNIK - CIASTKARZ Gorlice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK - CIASTKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: sumiennośc, systematyczność, chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
produkcja pieczywa i ciast, sprzedaż art. spożywczych i cukierniczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Warszawa (mazowieckie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA WYDZIAŁU ZAKUPÓW I SPRZEDAŻY - od 8 400 PLN

zarządzanie polityką sprzedażową spółki: opracowywanie strategii, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, zagwarantowanie konkurencyjnej oferty na rynku, zarzadzanie polityką cenową i asortymentową spółki, kontrola raportów i analiz
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Mława (mazowieckie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - od 1 900 PLN

pieka nad wychowankami
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Prochowice (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

usługi opiekuńcze
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łeba (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 1 850 PLN

II profil
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 850 PLN

Prowadzenie autobusu, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji materiałów reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

diagnozowanie, naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Naratów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 200 PLN

Prace związane z utrzymaniem czystości na terenach użyteczności publicznej.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lubasz (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (STAŻ) - 997,4 PLN

pozyskiwanie klientów, aktywne promowanie centrum dietetycznego, obsługa klienta w centrum dietetycznym
kontakt przez PUP - 2016-07-23 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - do 1 750 PLN

Prace pomocnicze ślusarskie. czyszczenie kontenerów z odprysków spawalniczych. 160 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Mirosławice (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z obsługą maszyn do obróbki szkła.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Śliwice (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA BRANŻA AGD I RTV - od 2 200 PLN

Obsługa klienta, dbałość o sklep, przyjmowanie dostaw .
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

praca w lesie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Witki (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - od 2 774,96 PLN

Wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; weryfikacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Gdynia (pomorskie)

LAKIERNIK TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Lakiernik tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Myszków (śląskie)

MECHANIK - od 3 300 PLN

Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń.Wymagania: uprawnienia SEP, wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Racibórz (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Krzywaczka (małopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 400 PLN

przygotowanie mieszanek betonowych, siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz wykonanie elementów betonowych i zelbetonowych w różnych obiektach budowlanych przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich/Praca Polska, Niemcy , Holandia
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SORTOWACZ ODPADÓW - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i PP o regulaminie pracy, ze specyfikacją pracy oraz programem stażu. Sortowanie selektywnie zebranych odpadów na poszczególne frakcje oraz umieszczanie ich w wyznaczonych pomieszczeniach lub pojemnikach (kontenerach) przeznaczonych do magazynowania lub transportu. Pomoc przy rozładunku/ załadunku surowców. Bieżące zadania zlecone przez organizatora stażu. Utrzymanie porządku w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, sprzątanie magazynów, obejścia i innych pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łosice (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi i terenu ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Dąbki (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 2 500 PLN

Według Karty Nauczyciela. Praca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Starkowo (pomorskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA- PO STAŻU - od 925 PLN

Pomoc w asystowaniu lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów, nauka przygotowywania i przechowywania leków, materiałów, narzędzi oraz konserwowanie na bieżąco sprzętu stosowanego w stomatologii, pomoc w przygotowywaniu gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty do pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Głogów (dolnośląskie)

KUCHARZ K/M - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed