Praca KASJER Gryfino PERUGIA Sp. z o.o.

Stanowisko: KASJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa kasjerska kierownika sklepu

Data publikacji: 2016-05-24

Lokalizacja: Gryfino (zachodniopomorskie)

Pracodawca: PERUGIA Sp. z o.o.

Flisacza 63, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfino

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania: mile widziana znajomość branży budowlanej,wyposażenia wnętrz, doświadczenie zawodowe dobra organizacja pracy, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: PERUGIA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Flisacza

Numer budynku pracodawcy: 63

Profil działalności pracodawcy:
Bricomarche Handel - art. ogrodnicze i przemysłowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy