Praca CONTENT MANAGER/ADMINISTRATOR STRON INTERENTOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie i realizacja strategii content marketingowejOpracowanie, zarządzanie i realizacja kalendarza wydawniczego Promocja marki i dystrybucja treści w polskim i anglojęzycznym internecie przy pomocy własnych i zewnętrznych kanałów komunikacji (paid, owned, earned) Kontakty z mediami, budowanie relacji z partnerami zewnętrznymi (dziennikarze, blogerzy, wydawcy) Monitoring i analiza obecności marki w sieci oraz rekomendacja rozwiązań maksymalizujących sprzedaż i przewagę konkurencyjną markiAnaliza i realizacja założonych celów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CONTENT MANAGER/ADMINISTRATOR STRON INTERENTOWYCH

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenia w pracy w redakcji internetowej

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie