Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca w zawodzie (na terenie kraju)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Data zakończenia pracy: 20.10.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

641S - KROJCZY - od 1 750 PLN

krojenie ręczne
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji mrożonych owoców
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Stare Zadybie (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Docieplanie budynków oraz renowacja elewacji, praca na terenie Krakowa
ANDRZEJ DUDZIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ANKOR" - 2016-06-23 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach ogólnobudowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gowidlino (pomorskie)

KIEROWCA C + E - od 6 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Męcina Mała (małopolskie)

MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, sportowy, kosmetyczny
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

praca w chłodni
kontakt przez PUP - 2016-07-24 - Kraśnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa komputera, metkowanie, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Sławno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji; prowadzenie dokumentacji spraw; przechowywanie i archiwizowanie akt i dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Legionowo (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i renowacja maszyn piekarniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wierzbówka (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy wykończeniach budynków mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kosewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK SPRZEDAŻY - do 1 850 PLN

Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej; sprzedaż detaliczna, prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Chorzów (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

fakturowanie, prowadzenie dokumentacji firmowej, obsługa programu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK HALI W HIPERMARKECIE - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA W HIPERMARKECIE
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK MOSTOWY - od 2 000 PLN

Prace przy remontach obiektów mostowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Proste prace budowlane, murowanie, karton-gips, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

obsługa schłodziarko-zamrażarkii pakowaczki, obsługa maszyny do schładzania i pakowania ciast.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Głowno (łódzkie)

KONSULTANT DS ODSZKODOWAŃ, MENADŻER DS ODSZKODOWAŃ - od 1 000 PLN

szukanie osób po wypadkach komunikacyjnych, w pracy w rolnictwie, błędy medyczne, spisanie i zebranie dokumentacji
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykładanie towarów, robienie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana w ramach projektu pn. " Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w Mieście Nowym Sączu (II) w ramach RPO.Wymagania: wykształcenie średnie lub wższe, obsługa komputera, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowy Sącz (małopolskie)

PIKOWACZ - 997,4 PLN

pikowacz
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bielawa (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 488 PLN

nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wielkie Drogi (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Podborze (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 750 PLN

ochrona i dozór mienia
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Warszawa (mazowieckie)

OBSŁUGA SKLEPU INTERENTOWEGO - od 2 000 PLN

obsługa sklepu internetowego, przyjmowanie zamówień, pakowanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)