Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Stawianie szalunków. Praca na terenie kraju.

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Data zakończenia pracy: 13.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętności zawodowe (cieśla szalunkowy)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - do 1 850 PLN

Utrzymanie terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

WYDAWCA POSIŁKÓW-KASJER - od 1 060 PLN

obsługiwanie kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmowanie od klientów zamówień, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przygotowywanie napojów zimnych i gorących,wydawanie posiłków, utrzymanie miejsca pracy w czystości, dbanie o czystość w lokaluzlecenia+ZUS, wynagrodzenie 13,00zł/godz brutto, przepracowywanie około 80 godzin miesięcznie według potrzeb od11 :00 do 22:00cu, Sala G
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTRO-MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP - od 2 912 PLN

-naprawy pojazdów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Mikołów (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg zakresu czynnosci
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Stegna (pomorskie)

SPRZEDAWCA PRZEZ INTERNET - od 2 000 PLN

obsługa klienta, wystawianie faktur, wystawianie listów przewozowych, wprowadzanie faktur do systemu
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sporządzanie zamówień na towar, wycena towarów, obsługa programu WF-Mag, wypisywanie faktur, obsługa drukarki fiskalnej, obsługa klientów, sprzątanie stanowiska pracy, zapoznanie się z asortymentem towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - APLIKANT ADWOKACKI - od 1 850 PLN

sporządzanie projektów umów, pism procesowych, zastępowanie adwokata w sądzie, uczestnictwo w spotkaniach z Klientami, prowadzenie spraw kancelaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ-SERWISANT - od 1 850 PLN

obsługa ślusarni, pomoc w nawiązaniu kontaktów z kontrahentami ze wschodu
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wydawy (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNOLOG DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relaci biznesowych z klientami, tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta, analizowanie rynku pod kątem potencjalnych nabywców, realizowanie planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów; WYMAGANIA: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta, przedstawiciela handlowego lub pokrewne, wysoka samodzielność w realizacji zadań, latwość w nawiązywaniu kontaktów, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski, wysoka kultura osobista, obsługa pakietu MS Office; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Lublińcu, posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 roku życia. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania mogą zgłaszać się po skierowanie na rozmowę z pracodawcą u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lubliniec (śląskie)

PROGRAMISTA - od 9 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

PROWADZENIE POJAZDU, ZAŁADUNEK ORAZ ROZŁADUNEK, OBSŁUGA TECHNICZNA POJAZDU
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Rzeszów (podkarpackie)

SZLIFIERZ- OSTRZARZ - od 1 850 PLN

Ostrzenie narzędzi, frezów pił i noży strugarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bolków (dolnośląskie)

LIDER PROCESU - od 5 575,5 PLN

Planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów,planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu,kontakt z klientem anglojęzycznym,hiszpańskojęzycznym, francuskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

układanie nawierzchni bitumicznych
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace gospodarcze i porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kłodawa (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 13 PLN

obsługa maszyny Vega SL40
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Łódź (łódzkie)

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Bożacin (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 3 100 PLN

Spawanie
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Biedrzychowice (opolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Opoczno (łódzkie)

OBSŁUGA PÓŁAUTOMATU TOKARSKIEGO - od 1 850 PLN

praca na automacie tokarskim
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

KIEROWNIK DS. PERSONALNYCH - od 2 000 PLN

realizacja polityki personalnej, zarządzanie zespołem pracowników, planowanie i nadzorowanie procesów rekrutacji, szkoleń, przeprowadzanie ocen pracowników
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łomża (podlaskie)

Sprzedawca / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Pabianice (łódzkie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 6 000 - 17 000 PLN

- interpretuje i anazlizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów, - dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie, - udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne, - buduje relacje z klientami Spółki.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wrocław (dolnośląskie)