Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Bierzwnik Karol Młot ELDO-BUD Firma Budowlana

Dworcowa 37, 73-240 Bierzwnik, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Cieśla szalunkowy,znajomość rysunku technicznego,umiejętność obsługi niwelatora optycznego i laserowego oraz nanoszenie wysokości wg rzędnych wysokościowych

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bierzwnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bierzwnik

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla szalunkowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: Karol Młot ELDO-BUD Firma Budowlana

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8-12.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Bierzwnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bierzwnik

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 37

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Drawno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 1 850 PLN

pracownik serwisu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Choszczno (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Prace budowlane na budynkach mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mieronice (świętokrzyskie)

MONTER INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA I CIEPŁEJ WODY - 2 000 - 3 000 PLN

Monter instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
Firma Usługowo-Montażowa Wod.-Gaz. - 2016-12-01 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Recz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Drawno (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 1 200 PLN

Wykonywanie prac ciesielskich, szalunkowych, znajomośc zasad wykonywania szalunków, rodzajów i możliwości drewna jakie można użytkować. Wykształcenie zawodowe budowlane, doświadczenie zawodowe 3 lata w zawodzie cieśla. Prawo jazdy kat. B. Znajomość rodzajów drewna, środków konserwujących, używanych materiałów.
Usługi Ogólnobudowlane Rafał Rudowski - 2016-08-26 - Ząbki (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

montaż i demaontaż szaluków systemowychwykonyweanie deskowania
Budmax Ciepło Ustroń - 2016-05-19 - Ustroń (śląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 750 PLN

cieśla zbrojarz
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Widzów (śląskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

Tartacznik
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Breń (zachodniopomorskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

serwisant

- Prace budowlane związne z budową szalunków. Praca na terernie całej Poslki według zleceń.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 6 miesięcy, z możliwośc podpisania koejnej umowy.- Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku cieśli szalunkowego (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż dwa lata).
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Katowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ (3769) - od 1 750 PLN

sprzedaż maszyn i ciągników oraz części i akcesoriów w branży rolniczej
PH AGROMA SA - 2015-11-02 - Pakość (zachodniopomorskie)

Sprzedawca

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

Stawianie szalunków, wznoszenie płyt żelbetowych, wznoszenie ścian i stropów
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

AKWIZYTOR - 997,4 PLN

Akwizytor
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Ługowo (zachodniopomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Cukiernik
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wardyń (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 2 000 - 3 000 PLN

Roboty budowlane (ciesielskie i zbrojarskie) wykonywane na prowadzonych inwestycjach w Rzeszowie i okolicy.
Firma Handlowa AFIKO Anna Kosior - 2016-11-07 - Biedaczów (podkarpackie)

Szalowanie stropów, rozbiórka
Łukasz Śledź "Lukas - Bud Usługi Budowlane - 2016-06-13 - Mielno (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątaczka biurowa
Karol Młot ELDO-BUD Firma Budowlana - 2016-05-31 - Bierzwnik (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 10 PLN

Wykonywanie szalunków. Praca w Niemczech. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
ALTRIX Zakład Usługowo Budowlany Gerard Wolf & Marek Uszko Spółka Jawna - 2016-03-02 - Brzezna (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

Wykonywanie robót budowlanych- szalowanie
ENIKSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ZAOPATRZENIOWCY - 997,4 PLN

Pozostali zaopatrzeniowcy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Recz (zachodniopomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
SŁAWSPORT - SŁAWOMIR SZCZUDŁO - 2015-12-01 - Gdańsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed