Praca CIEŚLA Świecie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Obróbka elementów drewnianych. Drobne prace przy docieplaniu budynków.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: rezrwa art. 49 pkt. 2-6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, organizacja stanowiska pracy, nauka zaopatrzenia, nauka przyjęcia towaru, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kluczbork (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie porządku czystości wewn. i na zewnątrz. , obsługa i konserwacja sprzętu technicznego
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Dąbrowa (łódzkie)

SPECJALISTA DS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ - 997,4 PLN

Tworzenie i przygotowywanie róznego rodzaju materiałów reklamowych, publikacji, ulotki, banery, foldery, plakaty, wizytówki itp. Obsługa ploterów,drukarek. Dbałość o jakość wydruku. Kontakt z klientem, wykonywanie kalkulacji i wyceny proponowanej usługi poligraficznej.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bolszewo (pomorskie)

PRACOWNIK PAKOWANIA PACZEK W SKLEPIE INTERNETOWYM STAŻ - 997,4 PLN

pakowanie paczek w sklepie internetowym
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Piaseczno (mazowieckie)

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na sali sprzedaży oraz zapleczu, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

zgodnie z programem stażu, dla osób do 30 roku życia długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wierzbna (podkarpackie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 3 500 PLN

Sprawdzanie sald, obsługa klientów ukraińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

docieplenia budynków, prace wykończeniowe. Praca obecnie na terenie powiatu limanowskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Limanowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz art. spożywczo przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Jednorożec (mazowieckie)

BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Lakierowanie pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Bolesławice (pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY (S,30+) - 997,4 PLN

Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i chrony środowiska, analizowanie rynku i ofert konkurencji, pozyskiwanie rynku i ofert konkurencji, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi, analizowanie wynikow sprzedaży, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków handlowych, realizowanie planów sprzedażowych, wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tarnów (małopolskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 5 700 PLN

przygotowywanie analiz finansowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Cisownica (śląskie)

Sprzedawca artykuły spożywcze - staż w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kośmin (lubelskie)

NAUCZYCIEL HISTORII I WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE - od 492,39 PLN

prowadzenie zajęć z historii i wychowania do życia w rodzinie w klasach IV-VI szkoły podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Leśniowice (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń kserograficznych , obsługa urządzeń tzw. małej poligrafii , obsługa komputera i poczty elektronicznej , przyjmowanie i wydawanie , realizacja zleceń
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW AZJI - od 13 PLN

Pozyskiwanie kontrahentów z rynków Azji, prowadzenie negocjacji handlowych, uczestnictwo w spotkaniach handlowych, branża obuwniczo- tekstylna. Wymagania pracodawcy: wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe min 2 lata na w/w stanowisku, mile widziane prawo jazdy. B , znajomość j. chińskiego, angielskiego biegle, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów. Miejsce wykonywania pracy: Azja, teren Polski
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Lublin (lubelskie)

KURIER - do 1 850 PLN

Dostarczanie przesyłek, wypisawanie listów przewozowych. Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą 504-128-121Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Plebanka (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

obsługa prasy membranowej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Szydłowiec (mazowieckie)

ŚLUSARZ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wytwarzanie gotowych elementów, wiercenie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

utrzymuwanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sejny (podlaskie)

ŚLUSARZ/TOKARZ - od 3 100 PLN

Produkcja stolarki aluminiowej- okna, drzwi (tworzenie konstrukcji i jej mantaż), obsługa urządzeń mechanicznych- szlifierki, piły, wiertarki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zgierz (łódzkie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

Obsługa interesantów, prowadzenie korespondencji, prowadzenie kalendarza spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Legionowo (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed