Praca CIEŚLA Świecie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Obróbka elementów drewnianych. Drobne prace przy docieplaniu budynków.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: rezrwa art. 49 pkt. 2-6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 000 PLN

lakierowanie lub polerowanie pojazdó osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Mościska (mazowieckie)

DOSTAWCA PIZZY - od 1 850 PLN

dostarczanie pizzy do klientów - jazda samochodem osobowym
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Baranów Sandomierski (podkarpackie)

ASYSTENT - od 1 100 PLN

redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku wietnamskim, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży,aktywne wspieranie przedstawicieli handlowych w ich codziennej pracy, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Żywiec (śląskie)

ELEKTROINSTALATOR - do 12 PLN

MONTAŻ INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH ORAZ INSTALACJI TELETECHNICZNYCH NISKOPRĄDOWYCH, SAMODZIELNOŚĆ W REALIZACJI ZADAŃ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY ZE SCHEMATAMI ELEKTRYCZNYMI, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; ROZKŁAD CZASU PRACY: CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZLECENIA;
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PRANIA WODNEGO - od 1 950 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER - od 1 850 PLN

montaż przeczep
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Świdnik (lubelskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Pracownik socjalny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Niechlów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

Kierowca, szykowanie towarów oraz ich rozwóz
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Konin (wielkopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

docieplanie budynków, załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Sprzątanie, obieranie, podstawowe czynności zlecone przez kuchnię
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta i programów wewnętrznych firmy (księgowych, magazynowych)
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Pińczów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

Ref Do30Zakres:-wykładanie i dokładanie towarów obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piaseczno (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-prace magazynowe, -przyjmowanie, wydawanie towaru, -segregowanie, paletowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Michałowice (małopolskie)

DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNO-MONTAŻOWY (30-) - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, doradztwo handlowo-techniczne i montażowe
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 800 PLN

Odbieranie telefonów od klientów, rozmowy w języku białoruskim. Rozwiązyanie problemów przesyłanych przez klienta również w języku białoruskim
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Łódź (łódzkie)

POMOC INSPEKTORA - 997,4 PLN

pomoc inspektora
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

APLIKATOR FOLIII - WYKLEJACZ - od 2 100 PLN

aplikacja folii na powierzchniach płaskich, tablicach, autach, witrynach, praca przy obróbce wydrukówpraca na umowę na czas określony, praca jednozmianowa w godzinach 8:00-16:00oferta dostępna w sali F
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ratowice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie,koloryzacja,upięcia
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Świątniki Górne (małopolskie)

BARMAN - od 2 000 PLN

Przygotowywanie bufetu, obsługa kasy fiskalnej i terminala, sporządzenie napojów, przygotowywanie prostych potraw.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Lublin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, formowania drzew, szczepienia, przygotowania gleby do uprawy.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bronisławów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Obróbka warzyw;2. Obróbka mięsa;3. Dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, sporządzanie zamówień i przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, wprowadzanie do komputera towarów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gorlice (małopolskie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

rozwożenie i sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Oferta w ramach refundacji wynagrodzenia dla osób do 30 roku życia.Magazynier w sklepie motoryzacyjnym.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPIEKUN W SALI ZABAW - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi w sali zabaw
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Żychlin (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość