Praca CIEŚLA (O) Radlna Budowlana Firma K.M.K. Włodek Krzysztof

Miejsce pracy:
-, 33-112 Radlna, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prośba pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radlna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: doświadczenie, samodzielność na stanowisku, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego (pracodawca zapewnia dojazd) w godz. 7.00-15.00; wynagrodzenie od 2500zł brutto-do uzgodnienia. Kontakt: Budowlana Firma K.M.K. Włodek Krzysztof, wcześniejszy kontakt tel. 601 532 690.

Nazwa pracodawcy: Budowlana Firma K.M.K. Włodek Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radlna

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*