Praca CIEŚLA (O) Dąbrowa Górnicza ECOBUD T. Jurczyk, A. Wołowicz Sp. Jawna

Stanowisko: CIEŚLA (O)

Wynagrodzenie: do 7 200 PLN

Zakres obowiązków: cieśla

Data publikacji: 2016-07-04

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Pracodawca: ECOBUD T. Jurczyk, A. Wołowicz Sp. Jawna

-, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 7 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Niemcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 7 200 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: 5 lat udokumentowanego stażu pracy, znajomość rysunku technicznego, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Niemczech - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie, jedna zmiana w godz. 6.00-14.00, wynagrodzenie: 7200zł brutto. Kontakt: ECOBUD T. Jurczyk, A. Wołowicz Sp. Jawna, tel. 32 261 55 15, email: ecobud (at) onet.eu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: ECOBUD T. Jurczyk, A. Wołowicz Sp. Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.07.2016