Praca CIEŚLA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Data zakończenia pracy: 10.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: uprawnienia do pracy na wysokości

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016

Podobne oferty pracy

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

obsługa wywrotki Kamaz, kierowanie i naprawa
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

FRYZJER K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Roboty wykończeniowe budowlane
kontakt przez PUP - 2015-08-13 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Praca w zawodzie technika biurowego.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

pielęgnacja terenów zielonych - bieżace prace przy utrzymaniu terenów zielonych, pielęgnacja klombów, grabienie trawy, sadzenie kwiatów, przycinanie krzewów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Słubice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Sulechów (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

-nauka obsługi programu FK - dekretowanie i księgowanie faktur-nauka kompletowania dowodów księgowych-pomoc przy sporządzaniu zestawień z programu FK-pomoc przy obsłudze programu kasowego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

Obsługa korespondencji (elektronicznej) przychodzącej i wychodzącej; sgregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie firmy; redagowanie pism; dodawanie i śledzenie ogloszeń; prowadzenie terminarza spotkań; organizacja wyjazdów służbowych (bukowanie biletów lotniczych, rezerwacja hoteli, wynajem samochodu itp.).
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stare Kurowo (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

POMOC PRZY STAWIANIU RUSZTOWAŃ, POMOC PRZY OCIEPALNIU BUDYNKÓW, POMOC PRZY WYKONYWANIU MURÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

POZOSTALI MONTERZY I KONSERWATORZY INSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia do nabijania klimatyzacji w pojazdach,odgrzybianie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bartkowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzataczka
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - PRACE INTERWENCYJNE(UZUPEŁNIENIE MIEJSCA) - do 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych, kompletowanie dokumentacji księgowej, przyjmowanie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji kadrowej, redagowanie pism, tworzenie dokumentów do rozliczeń nalezności i zobowiązań
kontakt przez PUP - 2015-06-26 - Pelplin (pomorskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 2 840 PLN

Fakturowanie księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem posługującym sie językaime afrikans
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Łódź (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie i planowanie zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA KAT.C - od 4 000 PLN

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, TRANSPORT KRAJOWY
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Siedlec (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace w jeliciarni - rozbiór i czyszczenie jelit, prace gospodrcze, mycie pojemników i pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Suwałki (podlaskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY (PO STAŻU) - od 1 200 PLN

Udostępnianie książek i czasopism, układanie alfabetyczne książek na półkach, melioracja katalogów bibliotecznych, pomoc w organizacji imprez literackich i czytelniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 800 PLN

nauczyciel
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Poronin (małopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Police (zachodniopomorskie)

1682U PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kowalanka (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (DOP.) - od 1 850 PLN

PRACODAWCA ZORGANIZUJE SZKOLENIE DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYC JEŚLI KANDYDAT NIE BĘDZIE POSIADAŁ TAKICH KWALIFIKACJI.załadunek i rozładunek towarów, przemieszczanie towarów w magazynie, bieżące prace konserwacyjne sztaplarki/ wózka widłowego/
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Tczew (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed