Praca CIEŚLA Kielce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Cieśla.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
mile widziane orzeczenie dla osób niepełnosprawnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

CHAŁUPNICZKA - WYKONYWANIE KOPERT - 500 - 2 000 PLN

Wykonywanie i klejenie kopert we własnym lokalu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Augustów (podlaskie)

SALOWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie i czynności pomocnicze przy pacjencie.Miejsce pracy: CENTRUM ZDROWIA DZIECKA w Warszawie.Aleja Dzieci Polskich 20
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Płońsk (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 925 PLN

prace w gospodarstwie rolnym, zasiewy,opryski, pielęgnacja roślinności, naprawy drobne sprzetu,
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bogurzynek (mazowieckie)

GENERALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH - od 4 500 PLN

Wspieranie pracowników z innych zagranicznych oddziałów firmy w sprawach związanych z działem HR, zapisywanie zapytań w bazie danych i sporządzanie dokumentacji związanej z HR, udzielanie odpowiedzi na zapytania i porady z zakresu procedur HR, zapewniając przy tym najwyższe standardy obsługi klienta, generowanie standardowych raportów SAP, koordynowanie wewnętrznego procesu ogłaszania, utrzymanie danych osobowych pracowników w systemie SAP oraz wykonywanie kontroli wprowadzanych danych, przyczynianie się do inicjatyw doskonalących proces HR, pomoc w tłumaczeniu oraz przeglądzie dokumentóiw związanych z procesami kadrowymi.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 350 PLN

wykonywanie pracy operatora linii produkcyjnej,polegającej na pakowaniu odpowiednich produktów o odpowiedniej jakości i odpowiednich ilościach,bieżące prace porządkowe terenu,dokonywanie rotacji pracy i uczestnictwo w zamianie materiału,ewidencja aplikacji w Axapta,doświadczenie przy produkcji płyt pilśniowych,uprawnienia na wózek widłowy
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POMOC PIELĘGNIARSKA - od 1 850 PLN

pomoc pielęgniarki
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Maszkowice (łódzkie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych, szalunków stemplowych, pokrywanie i naprawa dachów.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Mrozy (mazowieckie)

1108U - KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zalesice (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Praca związana z funkcjonowaniem sekretariatu szkoły
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn typu: stębnówka, dwuigłówka, overlock. Pracodawca wymaga znajomości obsługi dwóch z trzech wyżej wymienionych maszyn. Szycie odzieży z dzianiny. Poszukiwane osoby z doświadczeniem w zawodzie szwaczki 3-5 lat. Praca całoroczna, ciągłość zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

Nagrywanie programów TV , montaż filmów, redagowanie tekstów do filmu, organizowanie planów filmowych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Grójec (mazowieckie)

RECEPCJONISTA, REF. 30- - od 2 200 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

murowanie, tynkowanie, malowanie, przekładanie dachów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Tyńczyk Legnicki (dolnośląskie)

WIODĄCY PROGRAMISTA APLIKACJI - do 12 500 PLN

WSPARCIE TECHNICZNE ZESPOŁU, KIEROWANIE I ZARZADZANIE ZESPOŁEM INZYNIERÓW, STOSOWANIE SIE DO PROCEDUR I PRAKTYK FIRMY, TWORZENIE I I OPRACOWYWANIE ODPOWIEDNICH RAM ZAUTOMATYZOWANYCH TESTÓW, BENCHMARKI, ANALIZY WYDAJNOŚCI, SKALOWALNOŚCI OGÓLNEJ PLATFORMY, DOKUMENTACJA ZYSKU, WYNIKÓW , ANALIZ, ZALECEŃWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE WYŻSZE (INFORMATYCZNE), DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU, ROZWOJU, WYKORZYSTANIA MAGISTRALI KOMUNIKATÓW I ARCHITEKTURY ZOREINTOWANEJ NA USŁUGI, UMIEJĘTNOŚĆ PROGRAMOWANIA OBIEKTOWEGO, ZROZUMIENIE I ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚCI PRODUKTU, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW SKRYPTOWYCH NP. JAV, JAVASCRIPT, HTML,
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz narzędzi i urządzeń na miejsce budowy, przewóz pracowników do miejsca wyznaczonego do pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bemowo Piskie (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY REFERENT/REFERENT - 997,4 PLN

prace administracyjno- biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 900 PLN

Prace agro-techniczne w sadzie; zbiór, sortownie i transport owoców.Obsługa maszyny sortującej, tłumaczenie zadań ich podział i opieka nad pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Olszew (mazowieckie)

PIECOWY - od 11,67 PLN

załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA DS OBYWATELSKICH I REJESTRACJI STANU CYWILNEGO - od 1 850 PLN

pracownik I stopnia ds obywatelskich i rejestracji stanu cywilnego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - do 1 750 PLN

wykonywanie zabiegów na twarz i ciało.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Przeworsk (podkarpackie)

STOLARZ - do 1 200 PLN

Obróbka drewna, szlifowanie elementów drewianych, stolarstwo budowlane, dyspozycyjność do pracy 8-18Miejsce pracy: Wrocław ul. Łanowa Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Pośrednictwo pracy sala D
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2015-10-13 - Kalisz (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed