Praca CIEŚLA / DEKARZ Dębica EURODOM S.C. KAROL POGODA, KRZYSZTOF SZOSTAK

RZESZOWSKA 6, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
PRACE CIESIELSKO-DEKARSKIE NA SAMODZIELNYM STANOWISKU, BUDOWA DOMÓW Z DREWNAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POLSKA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA / DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANE-SAMODZIELNE STANOWISKOWYNAGRODZENIE 3 000,00+PREMIA

Nazwa pracodawcy: EURODOM S.C. KAROL POGODA, KRZYSZTOF SZOSTAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: RZESZOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*