Praca CIEŚLA-DEKARZ - 208 Lutomia Górna Ciesielstwo Dekarstwo Edyta Malawska

Miejsce pracy:
58-113 Lutomia Górna, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie prac ciesielsko - dekarskich na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA-DEKARZ - 208

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lutomia Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dyspozycyjność, chęć do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Ciesielstwo Dekarstwo Edyta Malawska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lutomia Górna

Profil działalności pracodawcy: firma budowlana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*