Praca CIEŚLA Bukowa USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ALBERT SMÓL

Osiedlowa 13/7, 29-105 Bukowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bukowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krasocin

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ALBERT SMÓL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Krasocin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bukowa

Ulica pracodawcy: Osiedlowa

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

Kierownik Oddziału -

organizacja pracy Oddziału zarządzanie podległym zespołem pracowników nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału oraz aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży podejmowanie lokalnych działań marketingowych sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długofalowymi relacjami z Klientami wykształcenie minimum średnie, pre
Partner Finanse - 2016-09-05 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 17 PLN

prace ciesielskie na budowie, montaż szalunków
Przedsiębiorstwo Budowlane "WILGA" Stanisław Walczak - 2016-08-05 - Sosnowiec (śląskie)

CIEŚLA - od 1 750 PLN

praca przy magazynach zbożowych w miejscowości Stawiec
KONWESTUR II Jarosław Koniecek - 2015-12-11 - Stawiec (pomorskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

wszystkie prace związane z robotami ciesielskimi
Roboty Ogólnobudowlane Patrycja Kołodziej - 2016-06-09 - Wielka Wieś (świętokrzyskie)

CIEŚLA - do 1 900 PLN

wg pracodawcy
PROJPAL MARTA ROBAKOWSKA - 2016-02-19 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programus stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Radków (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Warszawa (mazowieckie)

wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp za pomocą systemów szalunkowych (praca na terenie całego kraju)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mława (mazowieckie)

CIEŚLA - 1 850 - 2 400 PLN

wykonanie, konserwacja i remont konstrukcji
A1 Projekt Sp. z o. o - 2016-08-26 - Bytom (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Międzylesie (świętokrzyskie)

CIEŚLA - 12 - 18 PLN

Prace ciesielskie na budowie domów mieszkalnych.
F.U.H. "LUNA" Lucyna Jarczyńska - 2016-09-10 - Gdańsk (pomorskie)

Budowanie domów z bali, spawanie drobnych elementów konstrukcyjnych wykorzystywanych przy budowie domów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

Ogrodnik terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Rząbiec (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 2 610 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Warszawa (mazowieckie)

Wymagane doświadczenie w zawodzie, praca w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia.
FIRMA BUDOWLANA Wiesław Małek - 2016-01-19 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

CIEŚLA - do 1 200 PLN

Wyksztalcenie zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe; budowa dachów; budowa domów z drewna; umowa o dzieło; miejsce pracy: obszar Polski;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gliwice (śląskie)

CIEŚLA - do 2 000 PLN

Roboty ciesielskie na budowach.
POLMA-WORK MAŁGORZATA POŁOCZANIN - BORCZYK - 2016-02-08 - Gdańsk (pomorskie)

Wykonywanie prac cisielskich
"BUDMAR" Sp. z o.o. - 2016-11-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Moskorzew (świętokrzyskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

Cieśla pracuje w budownictwie i do jego zadań należy wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, konstrukcji wieńcowych, więźby dachowej, okien i drzwi. W pracy wykorzystuje odpowiednie materiały łączące (gwoździe, sworznie, śruby, klamry, pierścienie, jarzma, ściski stalowe, wkładki zębate itp.), za pomocą których spaja przygotowany materiał. Doskonałe opanowanie różnych sposobów łączenia drewna (przez pasowanie, zbijanie, przykręcanie itp.) to najistotniejsza umiejętność w zawodzie cieśli.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

HOSTESSA/HOST - od 10 PLN

wydawanie gazetek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

WYKONYWANIE PRAC CIESIELSKICH
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Opoczno (łódzkie)

CIEŚLA - od 13 PLN

do uzgodnienia
USŁUGI BUDOWLANE DARIUSZ POLAK - 2016-11-23 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

Wykonywanie drewnianych elementów konstrukcji. Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe, umiejętność łączenia drewna poprzez zbijanie, przykręcanie, pasowanie itp.
BRICK Usługi Budowlane Tomasz Loewenau - 2016-07-12 - Luzino (pomorskie)

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed