Praca CIEŚLA BUDOWLANY Gdynia KOVO Sp. z o.o.

Sarowiejska 41-43, 81-363 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż szalunków na podstawie rysunku, umieszczanie desek, znaków, wylewanie betonów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł brutto

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: cieśla*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Czas pracy : 7-15 pełen etat Zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenieUmiejętność : czytania rysunkówMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : HOLANDIA - ROTTERDAM

Nazwa pracodawcy: KOVO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty, cv, certyfiakty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Sarowiejska

Numer budynku pracodawcy: 41-43

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*