Praca CERAMIK WYROBÓW UŻYTKOWYCH I OZDOBNYCH Jedwabno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jedwabno, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie masy lejącej do zalewu form gipsowych, przygotowywanie masy plastycznej do formowania produktów na automatach, zalew form gipsowych, przygotowywanie surowego produktu do dalszej obróbki (wypal, dekorowanie)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 11 zł/godz. brutto

Nazwa stanowiska: CERAMIK WYROBÓW UŻYTKOWYCH I OZDOBNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedwabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: ceramik wyrobów użytkowych i ozdobnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 3 lata doświadczenia w pracy z masą ceramiczną

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ceramik wyrobów użytkowych i ozdobnych