Praca BUFETOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BUFETOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Wydawanie posiłków, sprzedaż, przygotowywanie kanapek.

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków, sprzedaż, przygotowywanie kanapek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWY

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie