BUFETOWA Poznań oferta pracy ASK SYLWIA KACZMAREK

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: BUFETOWA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: sprzedawca/bufetowa w barze z domowymi obiadami

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: ASK SYLWIA KACZMAREK

Miejsce pracy:
61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/msc.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: sprzedawca w branży spożywczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĄŻECZKA SANEPID

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: język angielski poziom podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa terminala kart płatniczych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnym stanowisku - 2 lata; wykształcenie średnie, zawodowe o profilu gastronomicznym lub handlowym

Nazwa pracodawcy: ASK SYLWIA KACZMAREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

OSIEDLE WICHROWE WZGÓRZE 119, 61-699 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: OSIEDLE WICHROWE WZGÓRZE

Numer budynku pracodawcy: 119

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w branży spożywczej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.04.2016