Praca BU/ PRACOWNIK DO WYKAŃCZANIA WNĘTRZ Wałbrzych "SŁAW - POL" - Sławomir Olanin P.H.U

Gen. Władysława Andersa 115, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Układanie wykładzin, tapet.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BU/ PRACOWNIK DO WYKAŃCZANIA WNĘTRZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałbrzych

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wałbrzych

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałbrzych

Zawód:
pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe w branży

Nazwa pracodawcy: "SŁAW - POL" - Sławomir Olanin P.H.U

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wałbrzych

Gmina pracodawcy: Wałbrzych

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałbrzych

Ulica pracodawcy: Gen. Władysława Andersa

Numer budynku pracodawcy: 115

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu