Praca BU/ MURARZ Świebodzice Zakład Budowlany Krzysztof Biziorek

Siemowita 31, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BU/ MURARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świebodzice

Zawód: murarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Murarz (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Zakład Budowlany Krzysztof Biziorek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świebodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzice

Ulica pracodawcy: Siemowita

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Zawód wykonywany przez pracownika: murarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016