Praca BRYGADZISTA UTRZYMANIA RUCHU Świdwin Interplastik Sp. z o.o.

Stanowisko: BRYGADZISTA UTRZYMANIA RUCHU

Wynagrodzenie: od 2 400 PLN

Zakres obowiązków: Firma Interplastik Sp. z o.o. oferuje stałą, ciekawa prace w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży opakowań spożywczych. Ogólny zakres obowiązków:1)Kontrola pracy maszyn i urządzeń podczas produkcji 2)Nadzór nad wykonaniem planu produkcji 3)Monitorowanie stanu surowca oraz etykiet podczas realizacji produkcji 4)Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji 5)Kierowanie załogą6)Terminowe czyszczenie form7)Terminowe dostarczanie na stanowisko pracy dokumentacji technologicznej procesu8)Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

Data publikacji: 2016-01-29

Lokalizacja: Świdwin (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Interplastik Sp. z o.o.

Spółdzielcza 5, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Firma Interplastik Sp. z o.o. oferuje stałą, ciekawa prace w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży opakowań spożywczych. Ogólny zakres obowiązków:1)Kontrola pracy maszyn i urządzeń podczas produkcji 2)Nadzór nad wykonaniem planu produkcji 3)Monitorowanie stanu surowca oraz etykiet podczas realizacji produkcji 4)Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji 5)Kierowanie załogą6)Terminowe czyszczenie form7)Terminowe dostarczanie na stanowisko pracy dokumentacji technologicznej procesu8)Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdwin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdwiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdwin

Zawód: technik utrzymania ruchu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy na wskazanym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Interplastik Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: świdwiński

Gmina pracodawcy: Świdwin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdwin

Ulica pracodawcy: Spółdzielcza

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: produkcja opakowań

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik utrzymania ruchu