Praca BRYGADZISTA NA PRODUKCJI Kraków Ergo Pos Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
30-832 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: zarządzanie na produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA NA PRODUKCJI

Data zakończenia pracy: 18.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w zarządzaniu brygadą na produkcji, umiejętność posługiwania się narzędziami produkcyjnymi ( elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne ) dobra obsługa komputera, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, czytanie rysunku technicznego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.05.2016