Praca BRYGADZISTA Kobylany PUH AGROSTOP Sp. z o.o.

Stanowisko: BRYGADZISTA

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: nadzorowanie prac związanych z budową

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Kobylany (lubelskie)

Pracodawca: PUH AGROSTOP Sp. z o.o.

Słoneczna 150, 21-540 Kobylany, powiat: bialski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobylany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Terespol

Zawód: technik budownictwa*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik budownictwa*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie zawodowe w budownictwie

Nazwa pracodawcy: PUH AGROSTOP Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Kościuszki 16, 21-550 Terespol, powiat: bialski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 07:00-15:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: bialski

Gmina pracodawcy: Terespol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Terespol

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: technik budownictwa*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.03.2016