Praca BRUKARZ Włoszczowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Strażacka 11, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Strażacka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 5 000 PLN

ZAKUP SILNIKÓW SAMOCHODOWYCH, SPRZEDAŻ HURTOWA SILNIKÓW, POZYSKIWANIE KLIENTÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, STAZ PRACY W ZAWODZIE MIN. 10 LAT, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SENIOR/STARSZY KONSULTANT/AUDYTOR - od 9 000 PLN

prowadzenie projektu - badania (audyt ) jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek z różnych sektorów gospodarczych, prowadzenie projektu-przegląd ( limited review), prowadzenie projektu-przeprowadzenia uzgodnionych procedur( agreed upon procedures )
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kraków (małopolskie)

SERWISANT - od 3 000 PLN

- zakuwanie przewodów hydraulicznych, - kontakt z klientem, przygotowywanie ofert handlowych, wystawianie faktur, - napełnianie akumulatorów hydraulicznych, drobne prace remontowo-mechaniczne, serwis osuszaczy, - wykonywanie pomiaru czystości oleju, filtracji oleju,
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Tychy (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 6 250 PLN

BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMY, KOMUNIKACJA Z KLIENTEM, ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW POPRZEZ DOSTĘPNE KANAŁY: chat, email, tickets, RAPORTOWANIE O SWOICH WYNIKACH PRACY, WYJAZDY SŁUŻBOWE, BRANIE UDZIAŁU W SZKOLENIACH, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Rozwożenie , dostarczanie towaru, zaopatrywanie firmy.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Janów (świętokrzyskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Pajęczno (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

ASYSTENTKA KOSMETYCZKI - od 2 000 PLN

manicure, pedicure, masaż twarzy,ciała oraz obsługa solarium
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

zakup, transport zwierząt, utrzymywanie zwierząt w dobrostanie, prace ogólnoporządkowe, uutrzymywanie właściwego stanu technicznego pojazdów oraz innych urządzeń na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kębliny (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; mile widziane doświadczenie; obsługa komputera, w tym MS Office; komunikatywność; Zakres obowiązków: sporządzanie dokumentacji kadrowej oraz prowadzenie akt osobowych; rejestracja danych kadrowych w systemie kadrowo-płacowym; nadzór nad dokumentacją kadrową; sporządzanie zestawień i sprawozdań; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

NAUKA: WYKONANIA PODBUDOWY POD UŁOŻENIE NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, WYKONANIA ODWODNIENIA, WYKONANIA NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, DOBORU MATERIAŁÓW.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Stare Miasto (wielkopolskie)

KELNER/KELNERKA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zabrze (śląskie)

GEODETA-POMIAROWY GEODEZYJNY - od 1 850 PLN

obsługa geodezyjnych instrumentów pomiarowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 300 PLN

Spawacz MAG 135 (ewentualnie TIG)
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wielogłowy (małopolskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 3 500 PLN

Programista tworzy i przygotowuje narzędzia do wdrożenia aplikacji. Programista analizuje projekt techniczny, założenia, wymagania funkcjonalne i niefukcjonalne dla aplikacji. Opracowuje lub wykorzystuje istniejące algorytmy i struktury danych. Wykorzystując wybrany język i środowisko programistyczne, tworzy aplikację. Testuje poprawność kodu, usuwa błędy. Przygotowuje dokumentację techniczną oraz użytkową tworzonej aplikacji. Wprowadza modyfikacje i udoskonalenia w aplikacji. Nad opracowaniem bardziej skomplikowanych aplikacji pracuje w zespole pod kierunkiem kierownika projektu. Współpracuje np. z grafikami i specjalistami różnych dziedzin w zakresie opracowywania aplikacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wrocław (dolnośląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Praca na budowie budynków przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chodów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

sprzatanie biur, sal, korytarzy, schodów, toalet, okien
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Brzeg (opolskie)

ROLNIK - od 1 850 PLN

rolnik
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Moniaki (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wieruszów (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Uzbekistanu, obsłuuga poczty w języku uzbeckim dbanie o relacje z klientami z Uzbekistanu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MALARZ - od 11 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH. - do 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, prowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów, przygotowywanie pism do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Wielkie Oczy (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa konsumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipsko (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed