Praca BRUKARZ Straszewo PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FAST - BRUK PELCER MARIUSZ STRASZEWO

Miejsce pracy:
82-420 Straszewo 111, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Straszewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryjewo

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FAST - BRUK PELCER MARIUSZ STRASZEWO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Ryjewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Straszewo

Numer budynku pracodawcy: 111

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - 10 - 13 PLN

prace brukarskie na terenie Śląska
K2 Project Sp. z o. o. - 2016-08-31 - Chorzów (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Lipa-Krępa (mazowieckie)

KIEROWCA CYSTERNY - od 4 000 PLN

dostawa paliw płynnych głównie na terenie Polski
ZIARN-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-29 - Górki (pomorskie)

BRUKARZ - od 20 PLN

Wykonywanie robót brukarskich na terenie powiatu wodzisławskiego: układanie kostki brukowej, krawężników, palisad oraz kostki granitowej. Konieczne umówienie się na spotkanie rekrutacyjne.
UNI-BRUK Przedsiębiorstwo Budowlane S.C. Janusz Franiczek, Adrian Lach - 2017-04-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

BRUKARZ
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Jedlińsk (mazowieckie)

BRUKARZ - od 13 PLN

praca przy układaniu kostki brukowej
F.U.H. AB-S Adam Barański - 2017-02-23 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

KRISTONE -KRYSTIAN SUDA - 2016-05-16 - Gryfice (zachodniopomorskie)

układanie polbruku
Firma Handlowo - Produkcyjna Grzegorz Baszanowski - 2016-08-17 - Łubna (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 213 PLN

prace porządkowe w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kwidzyn (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 464 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz praktyka w zawodzie. Wynagrodzenie + premia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
FPUH GRAHEN SUDER HENRYK - 2016-08-02 - Rybnik (śląskie)

BRUKARZ - od 2 160 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, doświadczenie w branży brukarskiej, prawo jazdy kat. B, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 16.03.2017, powyżej 50 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Topola Wielka (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 12 PLN

uikładanie kostki brukowej, budowa chodnika
Firma Usługowo Handlowa "GRAMRES" Grażyna Ryniak - 2016-08-10 - Mrowla (podkarpackie)

prace związane z niwelacją terenu, wykonywanie nawierzchni z kostki, ustawianie obrzeży, krawężników, prace związane z zagospodarowaniem terenu. Prace wg zleceń.
Centum 2009 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-12-14 - Natalin (mazowieckie)

PORTIER - od 2 000 PLN

kontrola ruchu przemieszczających się osób, pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających na teren zakładu
WARMIŃSKIE ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO SP. Z O.O. - 2017-03-29 - Kwidzyn (pomorskie)

Zabezpieczenie i oznakowanie miejsca robót brukarskich, wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, wykonywanie nawierzchni brukowej. Kontrolowanie procesu wykonywania nawierzchni brukowej, ocena jakości wykonania, obsługa maszyny do układania płyt JUMBOMOBIL JM 200B oraz podnośnika próżniowego SH 2500 UNI B. Znajomość języka ukraińskiego z uwagi na to ,że osoba bezpośrednio nadzorująca będzie narodowości ukraińskiej.
Letswork sp. z o.o. - 2017-03-21 - Rudziska (warmińsko-mazurskie)

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - do 3 500 PLN

Znajomość prac drogowych.
KAWOD Jarosław Irodenko - 2017-04-05 - Legnica (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 2 600 PLN

układanie kostki brukowej, drobne prace murarskie, prace budowlane, wykonywanie ogrodzeń
DANFLOR inz. Daniel Labrzycki - 2016-05-19 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

BRUKARZ - 2 000 - 3 500 PLN

Prace ogólnobudowlane związane z brukarstwem. Wykształcenie bez znaczenia, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie.
FARKAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-07 - Szczawin (dolnośląskie)

Układanie kostki brukowej wraz z przygotowaniem terenu. Miejsce wykonywania pracy teren całego kraju.
Usługi Komunalno-Transportowe "AMAR" Mariusz Rudnik - 2016-02-09 - Lichnowy (pomorskie)

BRUKARZ - do 13 PLN

Układanie kostki brukowej, prace pomocnicze
"MAXBUD" Rafał Stawiarski - 2017-01-27 - Wielgomłyny (łódzkie)

DRWAL / OPERATOR PILARKI SPALINOWEJ - od 1 750 PLN

pozyskiwanie drewna, praca pilarką przy ścince drzew
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "PILAREX" STANISŁAW SZYC - 2015-12-02 - Ryjewo (pomorskie)

LOGISTYK - 2 000 - 3 000 PLN

zakupy i sprzedaż w oparciu o program SAP B1, organizacja transportów krajowych i zagranicznych, przygotowywanie dokumentacji dotyczącej odpraw celnych, przygotowywanie ofert handlowych
"CPS-IEP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-14 - Mareza (pomorskie)

BRUKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

doświadczenie w zawodzie
Z.U.P.H. "KAMI" KORYNT ZBIGNIEW - 2017-01-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

wszystkie prace w zakresie brukarstwa
JURBRUK Michał Jurczak - 2016-04-26 - Zawiercie (śląskie)

DRWAL / OPERATOR PILARKI SPALINOWEJ - od 3 500 PLN

pozyskiwanie drewna przy użyciu pilarki, ścinka, okrzesywanie
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "PILAREX" STANISŁAW SZYC - 2016-09-23 - Ryjewo (pomorskie)

BRUKARZ - od 14 PLN

Wykonywanie kostką brukową nawierzchni drogowych, wykonywanie usług solidnie, przestrzeganie BHP. Praca na terenie powiatu częstochowskiego z częściowym dowozem na miejsce.
P.P.U.H. "JAKPOL" - 2016-09-26 - Siedlec (śląskie)