Praca BRUKARZ Stare Miasto kontakt przez PUP

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: NAUKA: WYKONANIA PODBUDOWY POD UŁOŻENIE NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, WYKONANIA ODWODNIENIA, WYKONANIA NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, DOBORU MATERIAŁÓW.

Data publikacji: 2016-01-21

Lokalizacja: Stare Miasto (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stare Miasto, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
NAUKA: WYKONANIA PODBUDOWY POD UŁOŻENIE NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, WYKONANIA ODWODNIENIA, WYKONANIA NAWIERZCHNI BRUKOWEJ, DOBORU MATERIAŁÓW.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stare Miasto

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
PO WER, NEET, MĘŻCZYŹNI DŁUGOTRWALE BEZROBOTNI

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych i gospodarczych na terenie gminy Wierzchowo
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

ZMYWANIE NACZYŃ - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

Wykonywanie prac porządkowych oraz nieskomplikowanych prac naprawczych w budynku i wokół budynków; utrzymywanie porządku i czystości na wyznaczonym terenie i w pomieszczeniach; pielęgnacja trawników, rabatów kwiatowych, drzew i krzewów; w okresie zimowym odśnieżanie i dbałość o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingów.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKI - do 2 000 PLN

Obsługa koparki, konserwacja powierzonego sprzętu, prace załadunkowe i rozładunkowe, wynkonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Łosice (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 780 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Kraków (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. PODATKÓW - od 8 000 PLN

Sporządzanie raportów zgodności podatkowej między firmą a kontraktorami mającymi siedzibę w Brazylii (wymagany język portugalski).
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK POMIAROWEGO - 997,4 PLN

Zapoznanie zprzepisami BHP i organizacji pracy. Obsługa, konserwacja i przechowanie niwelatora,sprzętu dalmierczego ,urządzeń laserowych,pomiarowych GPS PTK.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU SPECJALISTYCZNEGO (ŚMIECIARKA) - 3 600 - 4 700 PLN

Praca na pojeździe typu śmieciarka, załadunek odpadów.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Otmuchów (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

praca administracyjna w Urzędzie Miejskim
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Grodków (opolskie)

KIEROWNIK GALERII SZTUKI - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Rawicz (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, nawiązywanie kontaktów, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

pomoc kucharza
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Uniejów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kozienice (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

naprawa samochodów ciężarowych zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łosice (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Soblówka (śląskie)

KIEROWNIK HURTOWNI - od 2 774,96 PLN

obsługa i utrzymanie kontaktów handlowych z kontrahentami firmy. Koordynacja pracy handlowców. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku. Realizacja planów sprzedaży i raportowanie. Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów gospodarki magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wieliczka (małopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 9 000 PLN

Bycie częścią TAC ( Technical Assistance Center): wgląd w szczegółową funkcjonalność produktów Cisco i wsparcie dla wszsytkich rozproszonych elementów łańcucha usług. Dostarczenie wartości dla klientów pracując jako lider w branży technologii sieciowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU (DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA)
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Dąbrowa (łódzkie)

REFERENT (DOTACJE) - 997,4 PLN

Udzielanie informacji bezrobotnym i pracodawcom, którzy chcą pozyskać środki na rozxpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatklowego miejsca pracy.Przygotowywanie korespondencji do osób, które otrzymały pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej. Sprawdzanie danych wnioskodawców w komputerze w celu ustalenia statusu osoby ubiegającej się o dotację.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż obuwia
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Olkusz (małopolskie)

wypiek ciastek, przygotowanie zapiekanek, kanapek, hot-dogów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY OBUWNICZEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Słupsk (pomorskie)

KONTROLER W DZIALE OPERACJI FINANSOWYCH - do 8 905 PLN

Kontrolowanie polityki rachunkowej i finansowej firmy. Kształtowanie i koordynacja procesu planowania oraz kontroli w celu stałej poprawy efektywności kosztowej i przychodowej firmy. Analizowanie poszczególnych obszarów biznesowych w zakresie realizacji budżetów, ustalenie odchyleń i wskazanie działań naprawczych.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

pomoc w rejestracji pacjentów, ustalanie terminów wizyt, prowadzenie dokumentacji medycznej, udzielanie informacji pacjentom, archiwizacja dokumentacji medycznej, wprowadzanie kuponów NFZ za pomocą czytnika
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona mienia przed kradzieżą[Godzina zakończenia pracy] : 19:00[Praca na czas określony] : 1 rok (12.12.2016 - 31.12.2017)
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Sprzątanie stanowiska pracy;2. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych;3. Przygotowywanie surówek i sałatek;4. Obsługa maszyny myjącej;5. Sprzątanie stołówki po konsumpcji;6. Przygotowywanie półproduktów do produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Widuchowa (zachodniopomorskie)