Praca BRUKARZ Ostrowy nad Okszą ROMAN ZAJĄC PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ROMTRANS"

Miejsce pracy:
42-122 Ostrowy nad Okszą, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej. Praca na terenie województwa śląskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowy nad Okszą

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Miedźno

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Brukarz

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność układania kostki brukowej; mile widziane osoby które pracowały w zawodzie brukarza;

Nazwa pracodawcy:
ROMAN ZAJĄC PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWE "ROMTRANS"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Nazwisko osoby zgłaszającej: Roman Zając

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz