Praca BRUKARZ Łuków GARDENBRUK Kamil Klębowski

Miejsce pracy: 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej,naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie podstawowe, chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: GARDENBRUK Kamil Klębowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Adres pracodawcy:
21-400 Gołaszyn 118 B, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Niewymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołaszyn

Numer budynku pracodawcy: 118 B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.03.2016

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

TECHNOLOG - od 1 750 PLN

projektowanie procesów technologicznych, sporządzanie dokumentacji technologicznej
PROTECHNIKA GRZEGORZ KOWALCZYK - 2015-11-27 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łuków (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 290 PLN

Prace przy układaniu kostki brukowej.
Firma Usługowo-Handlowa ,,ADBRUK" Adrian Janicki - 2016-12-12 - Marszałki (wielkopolskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów wazności, obsługa kasy fiskalnej
STOKROTKA Spółka z o.o. Lublin - 2017-03-24 - Łuków (lubelskie)

Zapoznanie z organizacją i funkcjonowaniem firmy "ŁUKPLAST" Dylak, Rychlik, Spółka Jawna, opracowanie zamówień przychodzących do firmy od klientów, wstępna wycena zamówień od klientów; opracowanie i przygotowywanie zleceń na produkcje;wymiarowanie stolarki budowlanej;kontakt mailowy i telefoniczny z klientem, zapoznanie z asortymentem-oferowanych wyrobów i ich parmetrów technicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

SPEDYTOR - do 1 850 PLN

wyszukiwanie klientów, obsługa pojazdów w firmie
Kotpol Kot Adam International - 2016-01-12 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 2 150 PLN

praca przy linii produkcyjnej, pakowanie i załadowywanie produktów (mąka i produkty mączne), sprzatanie stanowiska pracy.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "K.W.S. ŻABCZYŃSCY" SPÓŁKA JAWNA - 2017-03-22 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

SPRZĄTACZ - od 53 PLN

mycie taboru kolejowego(zamiatanie, wycieranie kurzu), mycie podłóg, ścian i stolików, mycie i dezynfekcja WC,
ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD LUBLIN - 2016-05-20 - Łuków (lubelskie)

BRUKARZ - do 13 PLN

Przygotowywanie grntu, układanie kostki brukowej. Prace ziemne. Wymagane 2 lata doświadczenia. Praca na terenie miasta Mysłowice. 7-15
NECBUD Jacek Torba - 2017-03-02 - Mysłowice (śląskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej
Firma Handlowo - Usługowa "DROBIAZG" Grażyna Krawczyk - 2016-11-15 - Ogrodzieniec (śląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Charakterystyka lub rodzaj wykonywanej pracy:1. Zapoznanie z zasadami, obowiązkami oraz prawami pracownika, jakie wiążą się z wykonywaniem pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości podatkowej w biurze rachunkowym. Poznanie wewnętrznego regulaminu Biura oraz instrukcji BHP na stanowisku pracy z komputerem, drukarką, kopiarką, faksem; przyswojenie informacji związanych z zachowaniem tajemnicy służbowej. Opanowanie zasad instrukcji obiegu dokumentów (metody przyjmowania dokumentów, ich właściwej klasyfikacji, przechowywania, oraz umiejętnego wykorzystywania w pracy). Obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Obsługa kontaktów telefonicznych.2. Poznanie zasad obsługi i działania, a następnie praktyczne posługiwanie się programami komputerowymi wykorzystywanymi w Biurze. Opanowanie środowiska programu MS Windows oraz WF-KaPeR Komputerowa Księga Przychodów i Rozchodów i Ryczałt. Zapoznanie się z przepisami i wykładnia polskiego prawa podatkowego, a w dalszej kolejności wykorzystanie zdobytej teoretycznej wiedzy przy prowadzeniu dokumentacji podatkowej i księgowej sporządzaniu i klasyfikowaniu dokumentów księgowych, ewidencjonowaniu dokumentów do programów sporządzaniu i klasyfikowaniu dokumentów księgowych, ewidencjonowaniu dokumentów do programów i
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Łuków (lubelskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

Zapoznanie ze specyfika przedszkola, poznanie realizowanych zadan opiekkuńczo-wychowawczych, organizacji pracy oraz prowadzonej dokumentacji; zapoznanie sie z obowiązkami nauczyciela w przedszkolu oraz sposobem prowadzenia zajęć; pogłębienie umiejętności dydaktycznych i wychowawczych; projektowanie własnych pomysłów i rozwiazań metodycznych; poznanie sposobów diagnozowania potrzeb edukacyjnych wychowanków; współdziałanie z nauczycielami przedszkola w sprawowaniu opieki i nadzoru nad grupą oraz zapewnienie bezpieczestwa dzieciom; samodzielne prowadznie zajęć
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Role (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej, krawężników, wyznaczanie poziomów
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Kunice (dolnośląskie)

układanie kostki, obsadzanie krawężników, ubijanie kostki, zamiatanie kostki, przygotowanie podłoża pod kostkę
PHU IWON BOŻENA WIŚNIEWSKA - 2017-03-24 - Józefowo (mazowieckie)

układanie kostki brukowej, wykonywanie wykopów
Andrzej Wróbel Przedsiębiorstwo Robót Drogowych - 2016-10-21 - Jaszczów (lubelskie)

samodzielne układanie kostki brukowej, krawężników, kostki granitowej
WYKOPIEMY PIOTR BUJARA - 2016-11-03 - Łubie (śląskie)

ukladanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2015-03-17 - Wydawy (wielkopolskie)

CIEŚLA-BETONIARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie szalunków systemowych wraz z betonowaniem
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zastawie (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 800 PLN

Budowa nawierzchni i kostki brukowej
Związek Spółek Wodnych - 2016-05-12 - Jarocin (wielkopolskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

BRUKARZ
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Chrostkowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Krynka (lubelskie)

BRUKARZ - od 3 800 PLN

Wykonywanie prac drogowych na terenie miasta Świnoujscie . Remonty nawierzchni chodników, dróg . Konserwcja oznakowania pionowego i poziomego.
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ŚWINOUJŚCIE S.C. - 2016-04-13 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 283 PLN

Kierowca w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Żdżary (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 900 PLN

Prace brukarskie
SOLIDNY BRUK Norbert Hryniewicki - 2017-02-20 - Skrzypki Duże (podlaskie)

Układanie kostki brukowej i czynności z tym związane. Wymagania: kierunek budownictwo - brukarstwo, mile widziane prawo jazdy kat B. Praca w terenie.
Firma Wielobranżowa Kajmar Marcin Jeziorek - 2017-04-12 - Wielkie Gowino (pomorskie)

BRUKARZ - 2 500 - 3 500 PLN

· Przygotowanie podłoża· Wykładanie kostką brukową nawierzchniOferujemy:· Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie· Zdobycie doświadczenia· Niezbędne narzędzia pracy.· Atrakcyjne wynagrodzenie (2500 - 3500 zł + premie)· Zagwarantowane zakwaterowanie w hoteluWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, 1,5 roku dośwaidczenia zawodowegoKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 601 658 933 lub e-mail: 601 658 933
HR Center - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 1 017 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
Stowarzyszenie Centrum Przedsiębiorczości , Integracji i Edukacji - 2016-02-15 - Łuków (lubelskie)