Praca BRUKARZ Łomża Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp.z o.o.

Poznańska 152, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łomża

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łomża

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie.

Nazwa pracodawcy:
Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; kontakt osobisty do biura i/lub telefoniczny nr: 602-59-12-10 p. Waldemar Chludziński

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Łomża

Gmina pracodawcy: Łomża

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomża

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 152

Profil działalności pracodawcy: Roboty budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz