Praca BRUKARZ Częstochowa PHU LARGO AGNIESZKA KALL

Miejsce pracy:
42-221 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Kładzenie kostki brukowej, krawężników, obrzeży, wykonywanie podłoża. Prace są wykonywane na parkingach, drogach dojazdowych itd. na terenie Cz-wy i okolic.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie stanowi kwotę 40% wartości wykonanego zlecenia - najczęściej osoby otrzymują wyngrodzenie w wysokości ok. 3000 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Ryczałtowy

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Konieczny staz pracy w zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PHU LARGO AGNIESZKA KALL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zakopiańska 67, 42-221 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: można wydać skierowanie, świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt tel. celem umówienia spotkania!!!

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Zakopiańska

Numer budynku pracodawcy: 67

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016