Praca BRUKARZ Borzechów Firma Usługowo - Handlowa Piotr Drobek

Miejsce pracy:
24-224 Borzechów 66, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie nawierzchni z kostki, płyt kamiennych lub betonowych oraz innych materiałów. Układanie chodników, parkingów, ulic, alejek, skarp, zatok autobusowych i ścieżek rowerowych, a także zabudowa obrzeż i krawężników.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borzechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Borzechów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Firma Usługowo - Handlowa Piotr Drobek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubelski

Gmina pracodawcy: Borzechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Borzechów

Numer budynku pracodawcy: 66

Profil działalności pracodawcy: brukarstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz