Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Tuchola ZUH AUTOMARAS Marek Szynwelski

Mickiewicza 12, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuchola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tucholski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tuchola

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZUH AUTOMARAS Marek Szynwelski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: tucholski

Gmina pracodawcy: Tuchola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: branża: samochodowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

TŁOCZARZ W METALU - od 2 000 PLN

prace ślusarskie, obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu, obsługa pras do metalu, montaż wyrobów, pakowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 4 000 PLN

Ogólne blacharstwo samochodowe - spawanie, wymiana blach karoserii.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "MIREKS" Luiza Gambal - 2017-05-23 - Kochlice (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe - blacharz samochodowy lub lakiernik samochodowy, doświadczenie zawodowe. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
BUSZKA IZABELA AUTO-SERVICE - 2016-02-29 - Rybnik (śląskie)

ŚLUSARZ - MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej (pracodawca nie wymaga doświadczenia), towarowanie sklepu, prace porządkowe
POLOMARKET Giebnia - 2016-06-07 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

zgodny ze stanowiskiem
SŁAWOMIR LIETZ BLAKRO - 2016-03-02 - Krojanty (pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

opracowywanie, wykonywanie lub zlecanie wykonastwa reklamy planowanych imprez, promocja planowanych imprez, wydarzeń w mediach społecznościowych i na stronie internetowej instytucji, współtworzenie kalendarza imprez, wydarzeń, organizowanie wystaw, koncertów, wieczorków poetyckich, organizowanie imprez, współpraca z organizacjami pozarządowymi, pozyskiwanie sponsorów do planowanych wydarzeń
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Lubiewo (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przedstawiciel handlowy w branży jubilerskiej, własny samochód
ALEKSANDRA Spółka Jawna Marietta Sząszor Wiesław Sząszor - 2016-04-21 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

naprawy blacharskie
Auto Service "MARTYNEK" - 2015-12-03 - Cieszyn (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

przygotowywanie pizzy
"PIZZA FABIO" RAFAŁ CHEŁMOWSKI - 2017-02-01 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodwych
AUTO-NAPRAWA HENRYK PRZYBYŁ - 2017-01-16 - Pieszków (dolnośląskie)

POŚREDNIK PRACY - 997,4 PLN

obsługa klientów pup zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 350 PLN

wykształcenie zawodowe mechaniczne, doświadczenie mile widziane.Naprawy blacharskie aut powypadkowych oraz aut zabytkowych.
Duczmal Leszek Zakład Usługowo - Handlowy "Nowix" - 2017-04-13 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 2 100 - 2 600 PLN

prace budowlane, pomocnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace fizyczne w różnym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
DINO POLSKA S. A. - 2017-04-21 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bysław (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

prace instalatorskie, remontowe i konserwacyjne
Spółka Jawna ENERGOTECH Justyna, Józef Szulc - 2017-03-29 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - 3 000 - 4 000 PLN

prowadzenie sklepu spożywczego
DELKATESY"POMORSKIE"SP.J.GDAŃSK - 2016-06-08 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

blacharka samochodów osobowych, naprawa karoserii
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Cieszyn (śląskie)

Wykonywanie usług blacharskich i napraw nadwozia.
F.H.U. AUTO CENTRUM - Palej Marek - 2015-11-26 - Wiśnicz Mały (małopolskie)

MŁYNARZ - 997,4 PLN

w załączniku
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
AUTODROM - 2016-02-19 - Raszków (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

zbrojenie, rozbrojenie pojazdów ciężarowych
MAX TRUCK SERVICE DARIUSZ KOPEĆ - 2016-10-27 - Grądy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż napojów alkoholowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kargowa (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

obsługa kompleksowa klientów w oddziale banku
BGŻ S.A. Oddział Operacyjny w Tucholi - 2016-02-26 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)