Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY- REFDO30 Iłowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Iłowa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Naprawa samochodów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY- REFDO30

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iłowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

MECHANI K/M - od 2 817 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z warunkami panującymi w firmie, organizowanie wyjazdów terenowych, spotkania z klientami, obsługa klienta, zdobywanie nowych kontaktów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Niwnice (dolnośląskie)

GŁÓWNA KSIĘGOWA - od 2 800 PLN

GŁÓWNA KSIĘGOWA
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Pilzno (podkarpackie)

REFERENT DS. MAGAZYNOWANIA - od 2 050 PLN

sprawdzanie dostaw pod względem jakościowym i ilościowym, sprawdzanie i organizowanie wysyłek, wydawanie komponentów na produkcję
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR LASERA I ROBOTA SPAWALNICZEGO - od 2 800 PLN

obsługa robota spawalniczego Kawasaki, obsługa lasera światłowodowego
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Uniegoszcz (dolnośląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

-odpowiedzialność za jakość wyprodukowanego makarunu - obsługa linii produkcyjnej oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Rudniki (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodnie z umową w sprawie wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - KASJER - do 1 850 PLN

osbługa klientawykładanie towaruprzyjmowanie towaruobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chorzów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Bramki (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, kontrolowanie jakości, obsługa klienta, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej , sprzedaz towaru, dbanie o czystość na stanowisku pracy, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY ASYSTENT - od 1 850 PLN

Sekcja Higieny Komunalnej i Środowiska - prowadzenie kontroli sanitarnych obiektów użyteczności publicznej, środków transportu publicznego oraz obiektów i urządzeń wodociągowych, pobieranie prób do badań laboratoryjnych, dokonywanie oceny jakości zdrowotnej wody do spożycia i wody do rekreacji, opracowywanie projektów dokumentów związanych z prowadzonym postępowaniem administracyjnym i egzekucyjnym oraz inne czynności pokontrolne a także zamieszczanie danych dot. jakości wody w prowadzonych przez PSSE w Raciborzu bazach danych.Wymagania: odpowiednie wykształcenie wyższe: 1. zdrowie publiczne i środowiskowe/ 2. ochrona środowiska/ 3. inżynieria środowiska/ 4. inżynieria bezpieczeństwa/ 5. chemik/ 6. biolog/ 7. biotechnolog lub inne mające zastosowanie w Inspekcji Sanitarnej, staż pracy - 1 rok w inspekcji sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY PRZY SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH, PRACIOWNIK OCZYSZCZANIA MIASTA. - 997,4 PLN

Pracownik gospodarczy przy segregacji odpadów komunalnych, praciownik oczyszczania miasta.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chojniczki (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH STAŻ EFS POWER (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, kompletowanie dokumentów do obsługi, sporządzanie wykazów akt bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Żagań (lubuskie)

ZMYWACZ NACZYŃ K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

- Obsługa klienta w zakresie sprzedaży opon, części samochodowych- Przygotowanie ofert handlowych- Odbieranie telefonów, umawianie na naprawę i wymianę opon- Czynności biurowe: układanie faktur sprzedaży, zleceń napraw- Wystawianie faktur sprzedaży- Wprowadzanie faktur zakupu- Składanie zamówień na dostawy towarów- Udzielenie informacji technicznej- Czynności pomocnicze: pakowanie, zabezpieczenie przed uszkodzeniem, przyjęcia dostaw towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Lniska (pomorskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Dobieszów (opolskie)

470S SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 437,5 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 100 PLN

prace związane z remontem pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

bezpośrednia obsługa klienta w dziale mrożonek, sporządzanie zamówień, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK HOTELARSTWA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Żukowo (pomorskie)

MONTER SPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO - od 2 000 PLN

montaż zintegrowanych systemów wagowych, serwis produktów pomiarowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

naprawa pojazdów samochodowych ( osobowe )
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

obsługa klientów indywidualnychobsługa kasy fiskalnejobsługa krajalnicyukładanie towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Naprawa samochodów. Diagnostyka samochodowa. Przeglądy techniczne samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HOTELOWY - 997,4 PLN

obsługa gości, utrzymywanie w czystości obiektu, prace związane z przygotowywaniem obiektu do przyjęcia gości
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Kwidzyn (pomorskie)