Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY R118/1278-380/16 Unisławice AUTO NAPRAWA ARTUR KANIA

87-820 Unisławice 61, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy, praca na ramie blacharskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY R118/1278-380/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Unisławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włocławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kowal

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz samochodowy*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. kierunkowe, mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, sumienność, uczciwość, chęć nauki, miejsce pracy - Unisławice (Kowal),

Nazwa pracodawcy: AUTO NAPRAWA ARTUR KANIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: włocławski

Gmina pracodawcy: Kowal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Unisławice

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*