Praca BLACHARZ -LAKIERNIK SAMOCHODOWY Lisi Ogon AUTOART Artur Zakaszewski

Stanowisko: BLACHARZ -LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: blacharz -lakiernik samochodowy, wymagane doświadczenie zawodowe minimum 5 lat.

Data publikacji: 2016-02-26

Lokalizacja: Lisi Ogon (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: AUTOART Artur Zakaszewski

Nowowiejska 6, 86-005 Lisi Ogon, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
blacharz -lakiernik samochodowy, wymagane doświadczenie zawodowe minimum 5 lat.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ -LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lisi Ogon

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białe Błota

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie min 5 lat

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: AUTOART Artur Zakaszewski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Nazwisko osoby zgłaszającej: Artur Zakaszewski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*