Praca BLACHARZ Koźmin CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejsce pracy:
83-236 Koźmin 30, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- produkowanie wyrobów, półproduktów, zgodnie z zamówieniami produkcyjnymi i poleceniami przełożonego- wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku pracy- identyfikacja i opisywanie produkowanych wyrobów półwyrobów- transport międzyoperacyjny- utrzymanie czystości na stanowisku pracy- przestrzeganie przepisów BHP

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 250 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie za wykonane zlecenie 2500 zł brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koźmin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarszewy

Zawód: blacharz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 250 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Konieczne: - zdolności manualne, - umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami produkcyjnymi oraz kontrolno-pomiarowymi, - umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność.Pożądane: znajomość obróbki blach.

Nazwa pracodawcy:
CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.wentylacje.pl

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariusz Freitag

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*