Praca BLACHARZ-DEKARZ (O) Tarnów TINSMITH&INSULATION Sp. z o.o.

Stanowisko: BLACHARZ-DEKARZ (O)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Blacharz-dekarz

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: TINSMITH&INSULATION Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ-DEKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: blacharz budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na stanowisku. Praca na terenie Polski - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie, praca w godz. 7.00-17.00; wynagrodzenie: 1850zł brutto w okresie próbnym. Kontakt: TINSMITH&INSULATION Sp. z o.o., tel. 570 010 421, e-mail: candidates (at) tinsmith-insulation.com

Nazwa pracodawcy: TINSMITH&INSULATION Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz budowlany

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016