Praca BLACHARZ - DEKARZ Kielce Usługi Ogólno-Budowlano-Blacharsko-Dekarskie "Sibap"Adam Pabis

Starogórska 59, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 17 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 17 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe, motywacja do pracy, sumienność. Praca w delegacji zakwaterowanie oraz transport w zakresie pracodawcy.

Nazwa pracodawcy:
Usługi Ogólno-Budowlano-Blacharsko-Dekarskie "Sibap"Adam Pabis

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt tel; 666018121

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Starogórska

Numer budynku pracodawcy: 59

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*