Praca BIOCHEMIK Rawicz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: HACCP, realizacja badań nad produktem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BIOCHEMIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Zawód: inżynier technologii żywności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Kamińskiego 19a, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Rawicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawicz

Adres strony pracodawcy: www.mkz.pl

Ulica pracodawcy: Kamińskiego

Numer budynku pracodawcy: 19a

Profil działalności pracodawcy: lista pracpdawców II kwartał 2011

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier technologii żywności

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.06.2016