Praca BETONIARZ Skawina GRC Technologie Sp. z o.o.

Energetyków 1, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: produkcja płyt betonowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
praca od poniedziałku do piątku w godz.: 07:00-15:00; po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe; wyangrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą; miejsce pracy: Skawina, ul.Energetyków

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BETONIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skawina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skawina

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Betoniarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy jako betoniarz lub/i przy produkcji prefabrykatów betonowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: GRC Technologie Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny z pracodawcą

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Skawina

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skawina

Ulica pracodawcy: Energetyków

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz