Praca BETONIARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY Plewiska ZAKŁAD BUDOWLANO-PRODUKCYJNY "DACHBUD" MAREK KRÓL

SŁONECZNA 36, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: prace budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Plewiska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Komorniki

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności związane z zawodem

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD BUDOWLANO-PRODUKCYJNY "DACHBUD" MAREK KRÓL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwo pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Komorniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Plewiska

Ulica pracodawcy: SŁONECZNA

Numer budynku pracodawcy: 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz