Praca BETONIARZ Górzna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Górzna, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg.stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górzna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 050 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz

Podobne oferty pracy

KUCHARZ/KUCHARKA - od 2 000 PLN

Samodzielne przygotowywanie potraw.
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Nysa (opolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

w/g programu stazu RPO
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Darłowo (zachodniopomorskie)

ELEKTROTECHNIK - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, pomoc w naprawie sprzętu, pojazdów i maszyn pod względem elektroniki oraz elektrotechniki.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głuchołazy (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL SPÓŁKI W ZAKRESIE SPRZEDAŻY I POŚREDNICTWA W SPRZEDAŻY URZĄDZEŃ I MASZYN ROLNICZYCH ORAZ TEKSTYLIÓW - od 1 850 PLN

Przedstawiciel spółki w zakresie sprzedaży i pośrednictwa w sprzedaży urządzeń i maszyn rolniczych oraz tekstyliów
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC W KUCHNI - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków: tj. obróbka wstępna i mechaniczna, gotowanie pieczenie, wydawanie posiłków, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Mława (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z progarmem stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- ekspozycja towarów z zachowaniem podstawowych zasad gospodarki magazynowej )FIFO) - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - obsługa terminala kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Jarosław (podkarpackie)

FRYZJER/KA - od 480 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 925 PLN

zapoznanie się ze specyfiką pracy w sklepie i obsługi komputera, pracą magazynową, rodzajem sprzedawanych towarów, zamawianie towaru, przyjęcie, wycena, układanie na regałach, prawidłowe oznakowanie składanych towarów, utrzymywanie porządku przyjmowanego towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów rozchodowych, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, przyjmowanie reklamacji, czynny udział w inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Zdejmowanie produków z taśmy i pakowanie do kartonów. Praca w Nysie i w Otmuchowie.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Nysa (opolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

Rozładunek i załadunek materiałów budowlanych oraz aut dostawczych.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Drzewce (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Przemyśl (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ZIELENI - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: obsługa maszyn ogrodniczych; miejsce pracy: teren kraju;
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gliwice (śląskie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bolków (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Transport towarów do klienta, odbiór towarów, przygotowanie samochodu do jazdy, prowadzenie dokumentacji przewozu.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Rogóźno (lubelskie)

KURIER - od 13 PLN

Dostraczanie i odbiór przesyłek/ towarów, przygotowywanie paczek do wysyłki, umiejętność komunikowania się w języku rosyjskim lub ukraińskim (wyjazdy zagraniczne- kierunki wschodnie). Praca w Wyszkowie, w mijscach inwestycji, możliwe wyjazdy zagraniczne (wschód).
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wyszków (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (ART.150F) - od 1 850 PLN

prace przy produkcji opakowań z tektury
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Niegosław (lubuskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

· Profesjonalną obsługę - rozmowa z Klientem, prezentacja i polecanie produktów· Zadania związane z towarem - przyjmowanie dostaw i implementacja na sali sprzedaży· Obsługę kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gdańsk (pomorskie)

URZĘDNIK UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ( 37 EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30 r.ż prowadzenie rejestrów, obsługa korespondencji , obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism urzędowych, obsługa Microsoft Office,
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Puławy (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 750 PLN

Zawieranie umów - kontraktów z przewoźnikami ukraińskimi, tłumaczenie dokumentów prowadzenie negocjacji handlowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 900 PLN

obieranie warzyw, zmywanie, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Dobiesz (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

Diagnozowanie i naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Trzylatków Duży (mazowieckie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Grabowno Wielkie (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lipusz (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

segregowanie akt
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Staszów (świętokrzyskie)

Wybierz miejscowość