Praca BARMANKA-SPRZEDAWCA Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMANKA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STARSZY PROGRAMISTA JAVA - od 13 000 PLN

Opracowywanie wydajnego kodu programu z szerokiej gamy specyfikacji programowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Kraków (małopolskie)

REFERENT-STAŻYSTA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Skierniewice (łódzkie)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI - od 2 400 PLN

Kontakt i budowanie relacji z kandydatami poszukującymi pracy z Ukrainy, Rosji i Białorusi, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIURA - 997,4 PLN

Pracownik biura /nabór staż do 30 r. ż.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Pabianice (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Częstochowa (śląskie)

KARMELARZ - 997,4 PLN

Staż w firmie Faraway.Miejsce odbywania stażu w Kielcach.Program stażu do zapoznania w pokoju nr 36.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BETONIARNI, PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa kolejowego, doświadczenie min. 3 miesiące w zawodzie robotnik betoniarni, kurs na wózek widłowy
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 100 PLN

wprowadzanie dokumentów księgowych, księgowanie na kontach, rozliczanie rozrachunków, rozliczanie banków, sporządzanie deklaracji VAT
CENTRUM OBSŁUGI PRZEDSIĘBIORCÓW Sp. z o.o. - 2017-03-22 - Zielona Góra (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

Tynkowanie dwu i trójwarstwowych tynków, wykonywanie tynków doborowych na ścianach i sufitach, przygotowywanie zapraw tynkarskich
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

OBUWNIK - od 1 850 PLN

Wyklejanie wyściółek, prace wykończeniowe przy obuwiu.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

przyjmowanie rezerwacji, meldunek, wymeldunek gości hotelowych, odbiór maili i odpowiedzi na nie, rezerwacja miejsc hotelowych przez internet, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, wystawianie faktur;
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fisklanej, sprzedaży art. przemysłowych, wystawiania faktur, profesjonalnej obsługi klienta detalicznego, przyjmowanie towaru, dbanie o porzadek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Chorzów (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 100 PLN

prace biurowe i marketingowe
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Żory (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Identyfikowanie potencjalnych klientów (ukierunkowanie na rynek wschodni);prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi; realizacja zamówień; sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych. Praca na terenie całej Polski, pracodwca zapewnia transoprt, zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Częstochowa (śląskie)

MANAGER HOTELU - od 3 000 PLN

Kompleksowe zarządzanie całym hotelem, planowanie i opracowywanie strategii jego rozwoju, koordynowanie pracy i współpracy wszystkich działów hotelu.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Siedlce (mazowieckie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - od 1 850 PLN

Praca biurowa oraz pomoc w czynnościach związanych z zarządzaniem nieruchomościami.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Barlinek (zachodniopomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 125 PLN

Obsługa maszyn; dokładanie surowca do maszyny; dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

PAKOWANIE SZKLA W PALETY
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA (3,5T.) - od 2 000 PLN

dostarczanie opakowań jednorazowych, środków czystości oraz higieny dla klientów z branży gastronomicznej, piekarniczo-cukierniczej, sklepów, zakładów handlowo-usługowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA- STAŻ - 997,4 PLN

ORGANIZOWANIE ZAOPATRZENIA I PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, SPRAWDZANIE TOWARÓW POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM, UISZCZANIE NALEŻNOŚCI ZA DOSTARCZONE PRODUKTY, PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY (CZYSZCZENIE, SORTOWANIE, ITP.) I ICH WYEKSPONOWANIE, INFORMOWANIE NABYWCY O WALORACH SPRZEDAWANYCH TOWARÓW, POMOC PRZY WYBORZE PRODUKTU, INKASOWANIE NALEŻNOŚCI ZA SPRZEDANE PRODUKTY, DBANIE O CZYSTOŚĆ I ESTETYKĘ MIEJSCA PRACY
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 700 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

prace ogólnobudowlane oraz elewacyjne
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Lębork (pomorskie)

KASJER -SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bardo (dolnośląskie)