Praca BARMANKA-SPRZEDAWCA Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMANKA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FLORYSTA-BUKIECIARZ - od 11,6 PLN

układanie kompozycji kwiatowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Świętochłowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Miastko (pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ASYSTENT BIURA - od 2 000 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, pomoc w prowadzeniu biura, odbieranie telefonów, wysyłanie korespondencji, kontakt telefoniczny z klientami ukraińskimi, pomoc w opiece nad klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER RUROCIĄGÓW - 2 000 - 2 500 PLN

Montaż zbiorników i rurociągów z rysunku izometrycznego.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Prowadzenie pojazdu i przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Krzeszowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA/SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2013-11-29 - Iława (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 860 PLN

praca na produkcji, matryce, peleciarki (maszyny), obróbka metalu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Munina (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach szkolnych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH I HANDLOWYCH - od 1 750 PLN

PROWADZENIE DOKUMENTACJI SYSTEMOWEJ. UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z KLIENTEM. TWORZENIE ETYKIET
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klientów sklepu, obsługa kasy fiskalnej, roskładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

OBUWNIK - od 1 850 PLN

szycie, montaż, wykończenie obuwia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Izdebnik (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

-ukladanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie dokumentów, ogólne prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gdów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków i kompletowanie dokumentacji,prowadzenie dziennika korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analiza rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zamawianie towaru u chińskich dostawców, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi od 2,5 do 6 lat
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Jakubowice Konińskie (lubelskie)

SPAWACZ (N) - od 1 750 PLN

spawanie metodą TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Kobyłka (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 2 000 PLN

prowadzenie samochodów cięzarowych na trasach krajowych i zagranicznych,codzienna obsługa pojazdów i przyczep.Niezbedne czynności administracyjne.Utrzymanie pojazdu w czystości,kontrolowanie (Oferta GCP Koniecpol) załadunku,prowadzenie dokumentacji pojazdu związanej z transportem
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Święta Anna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

GLAZURNIK - do 1 500 PLN

Układanie glazury i terakoty. Doświadczenie zawodowe 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zielonka (mazowieckie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie prac zwiazanych z układaniem kostki brukowej, betonowej i granitowej, wykopy, utwardzanie, prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łuków (lubelskie)

KUCHARZ* - do 1 850 PLN

Bezposrednia obsługa klienta, imprez zorganizowanych, dbałośc o powierzone mienie, przyjmowanie zamówień telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Konin (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

Sprzedaż towarów w sklepie, wprowadzanie faktur, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Młodojewo (wielkopolskie)

KUCHARZ (POMOC KUCHENNA) - od 1 850 PLN

przygotowywanie sałatek, burgerów, potraw z grila
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radomsko (łódzkie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

Oklejanie tablic, bilboardów, samochodów, montaż tablic, konstrukcji, obsługa maszyn tnących, drukujących.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bochnia (małopolskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Hamentów (łódzkie)