Praca BARMANKA Ksawerów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ksawerów, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Barmanka / nabór staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ksawerów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: s

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Adres strony pracodawcy: www.hyyper.pl

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.10.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie mebli tapicerowanych, skórzanych, w tkaninie obiciowej, obsługa maszyny Adler prawo ramienny
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Łomianki (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Skracanie i składanie mebli, montaż
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bęczków (świętokrzyskie)

MONTER - od 1 750 PLN

skręcanie ram pośrednich, klejenie profili, montaż elementów na samochodach
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Stąporków (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie, wydawanie towaru, wypełnianie dokumentacji zwiazanej z gospodarką magazynową
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damskie i męskie, modelowanie, układanie, czesanie, strzyżenie i koloryzacja włosów. Wymagania: konieczne wykształcenie zawodowe w zawodzie fryzjer, oraz doświadczenie zawodowe i umiejętności zgodne z ww. zakresem, świadectwo czeladnika, dodatkowo - podstawy jęz. angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kartuzy (pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 2 300 - 2 700 PLN

-mycie części pod termicznym i chemicznym oczyszczeniu z pozostałości farby wodą pod ciśnieniem, -układanie częsci, -manualne doczyszczanie
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Skawina (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ARABSKOJĘZYCZNEGO - od 3 500 PLN

dbanie o dobry wizerunek wsórd klientów arabskojęzycznych oraz dostarczanie klientom ofert ze sklepu oraz oferowanymi produktami odpowiedzialność za raportowanie problemów do odpowiednich działów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Rzeszów (podkarpackie)

HANDLOWIEC - do 2 000 PLN

organizacja zakupu i sprzedaży środków ochrony roślin oraz części do maszyn rolniczych
Grupa Producentów "KASZTELAN" Sp. z.o.o. - 2016-10-03 - Daszyna (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW - od 1 850 PLN

tankowanie samochodów, obsługa klienta, organizowanie zamówień i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kraków (małopolskie)

PILARZ - 997,4 PLN

pilarz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Busina (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art różnych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KUCHARKA - od 2 000 PLN

Bardzo dobra umiejętność gotowania różnych potraw
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Łomianki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Mirsk (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji biurowej, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Małkinia Górna (mazowieckie)

PRACOWNIK PIZZERII - do 1 850 PLN

praca w pizzerii - przygotowanie posłków typu bagietki; obsługa klienta; obsługa lokalu - utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chorzów (śląskie)

OPIEKUN W SCHRONISKU DLA OSÓB BEZDOMNYCH - od 1 850 PLN

opieka nad osobami bezdomnymi
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK DS. CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU - od 10 PLN

Czynności pomocnicze przy pakowaniu. Praca w systemie 3-zmianowym + praca w weekendy.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, obsługa transakcji handlowych, utrzymywanie kontaktów z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KRAWCOWEJ - 997,4 PLN

Wykonywanie usług krawieckich;
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Miasteczko Śląskie (śląskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Pajęczno (łódzkie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE - 997,4 PLN

projektowanie i eksploatacje sieci kanalizacyjnej , grzewczrj i sanitarnej, wentylacyjnej i i kanalizacyjnej, specjalne instalacje sanitarne, wszelkie instalacje wyposażenia wewnętrznego budynków, osiedli mieszkaniowych i zakładów przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Oleśnica (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed