Praca BARMAN Żywiec kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone producenci placów zabaw.

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia zabawek i bar fast food

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA - do 1 850 PLN

Umawianie pacjentów na wizyty, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wadowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów na magazyn,pakowanie,weryfikacja paczek
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA ODZIEŻY UŻYWANEJ (O) - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedawanie towaru, przyjmowanie, rozliczanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Tuchów (małopolskie)

PILARZ - PRACE INTERWENCYJNE FP (WĘGLINIEC, ŻAGAŃ, PIEŃSK) - od 2 000 PLN

prace leśne z zagospodarowania lasu, ścinka - pozysk drewna
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Iłowa (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wołomin (mazowieckie)

POMOC MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zgodny z haromongramem stazu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Topólka (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn do produkcji karmy. Obsługa linii produkcyjnej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Dębowiec (wielkopolskie)

MURARZ - do 2 500 PLN

Wykonywanie ścian i murków. Wykonywanie nadproży. Dojazd zapewniamy na obiekty znajdujące się dalej niż 20 km od Wrocławia. Pierwsze zlecenie: Wrocław, ul. Ślężna.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA-ŁADOWACZ (Z) - 2 000 - 2 800 PLN

odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców, kierowanie śmieciarką, hakowcem lub innym samochodem ciężarowym, ładowanie pojemników z odpadami
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tarnów (małopolskie)

PROJEKTANT MEBLI/ SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

projektowanie mebli, kontakt z klientem, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Puńców (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów. Dbanie o utrzymywanie dotychczasowych relacji z klientami. Utrzymanie ciągłości w dostawach.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

wsparcie przy realizacji bieżących zadań w Dziale Księgowości, archiwizacja dokumentów księgowych, prace administracyjno-biurowenp. ewidencja, weryfikacja dokumentów księgowych, wystawianie faktur, obieg dokumentów firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Pszczyna (śląskie)

MONTER INSTALACJI - od 1 850 PLN

montowanie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kierz (łódzkie)

ŚLUSARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

szlifowanie, cięcie na pile, wiercenie, litowanie, przygotowywanie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Libusza (małopolskie)

TKACZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn tkackich
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

MONTER DOCIEPLEŃ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY-SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, nawiązywanie bezpośrednich kontaktów, przygotowywanie ofert handlowych, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Gronowice (opolskie)

PREZES ZARZĄDU - od 3 000 PLN

kierowanie i zarządzanie spółką, pozyskiwanie kontraktów i realizacja ich, pozyskiwanie klientów, sporządzanie kontraktów, negocjacie
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Leszno (wielkopolskie)

PROMOTOR KULTURY - od 1 850 PLN

Spotkania z klientami i prowadzenie rozmów o kulturze Pakistanu, Indii i Emiratach Arabskich w językach hindi, urdu, angielskim oraz arabskim. Poszukiwania pracowników i kontrahentów z Pakistanu, Indii oraz Arabskich Emiratów. Warunek konieczny to znajomość języków hindi oraz arabskiego, a także znajomość kultury i zwyczajów tych krajów.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wrocław (dolnośląskie)