Praca BARMAN Złotoryja kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy G-1*

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ANIMATOR CZASU WOLNEGO - od 2 500 PLN

Animator czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Czempiń (wielkopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 3 000 PLN

wykonywanie szalunków pod betonowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kraków (małopolskie)

F-STRAŻNIK - od 1 850 PLN

ochrona obiektu w Chojnowie
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Chojnów (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 925 PLN

Wykonywanie wiźby dachowej, wykonywania szalunków.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Adamówek (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Znajomość kultury, przepisów i receptur kuchni arabskiej.Praca w Łodzi ul. Piłsudskiego 135
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

praca na magazynie części samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Iława (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - do 2 300 PLN

Układanie glazury, głównie w łazienkach dla indywidualnych klientów oraz znajomość prac związanych z przeróbkami starych łazienek (montaż sufitów podwieszanych oraz montaż całej armatury).
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

WYPIEK WYROBÓW CUKIERNICZYCH
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Skierniewice (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u wietnamskich dostawców, wspomaganie pracy wietnamskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ŁADOWACZ - 997,4 PLN

nauka obsługi belownicy, prace związane z sortowaniem odpadów
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Kwidzyn (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków i czynnościach higieniczno-sanitarnych. Pomaganie dzieciom w ubieraniu się i rozbieraniu, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku. Organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Oleśnica (dolnośląskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy na produkcji- wyroby nabiałowe. Refundacja części kosztów do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Łask (łódzkie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 2 540 PLN

obróbka detali stalowych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Goleszów (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - do 2 000 PLN

Obsługa maszyn do obróbki drewna, sprawdzenie, przygotowanie do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mienia (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

według stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa urządzeń biurowych,- przygotowanie projektów pism,- archiwizacja dokumentów,- uzupełnianie formularzy,- pomoc w udzielaniu informacji interesantom,- wprowadzanie danych do systemu.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łódź (łódzkie)

USŁUGI OBRÓBKI KAMIENIA, CZYNNOŚCI MONTAŻOWE, POMOC PRZY CZYNNOŚCIACH POGRZEBOWYCH - od 1 040 PLN

Umiejętność obróbki kamienia naturalnego czynności montażowe, nagrobków, pomoc przy czynnościach pogrzebowych.Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, minimum 1 miesiąc na ww stanowisku, obsługa maszyn kamieniarskich, prawo jazdy kat. B, bez nałogów.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kryniczno (dolnośląskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Zawiercie (śląskie)

Archiwizacja dokumentacji, kancelaryjna obsługa wydziałiu
kontakt przez PUP - 2015-10-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 000 PLN

Montaż bram ppoż, kurtyn dymowych, bram przemysłowych. Montaż i serwis automatyki bram.Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Małkinia Górna (mazowieckie)

ASYSTENT SPOŁECZNY / KIEROWNIK BIURA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Brzeg (opolskie)

NEGOCJATOR BIZNESOWY - od 2 300 PLN

Przygotowanie oferty: dokonanie szczegółowej analizy ofert skierowanej do reprezentowanej przez niego jednostki, prowadzenie procesu negocjacji aż do osiągnięcia porozumienia biznesowego.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 4 000 PLN

obsługa urządzeń biurowych, odbieranie i wysyłanie poczty firmowej, wystawianie faktur, dokumentów: Wz, Pz, wymagania: wykształcenie średnie, skierowanie z PUP, osoba do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gdańsk (pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

Wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin potrzebnych do efektownego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w j.chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mroków (mazowieckie)