Praca BARMAN Zamość kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

TECHNIK GEODETA - od 1 850 PLN

Obsługa GPS-u i innych instrumentów geodezyjnych.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Drugi Dział Obsługi Bezposredniej - wprowadzanie do systemu Poltax danych z dokumnetów źródłowych, obsługa kancelaryjna Działu, przygotowywanie wezwań do czynności sprawdzających, archiwizacja dokumnetów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pszczyna (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA(32) + ST PO WER - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dój krów na hali udojowej połączony z ich obsługą i pielęgnacją. Dój 2x dziennie (rano, wieczór).
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Leśmierz (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gosci na sali konferencyjno-bankietowej; przyjmowanie zamówień na imprezy okolicznosciowe; obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego; obsluga programu gastronomicznego dla kelnerów, utrzymywanie czystosci w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sierpc (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wstępna obsługa klienta,przyjmowanie korespondencji, prowadzenie rejestrów w dzienniku korespondencyjnym,przygotowywanie pism.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER BIBLIOTECZNY - od 1 850 PLN

-realizacja zamówień na materiały biblioteczne: wydruk rewersu, odszukanie w magazynie i przekazanie egzemplarza do wypożyczalni,-włączenie na bieżąco do magazynów pozycji zwróconych oraz systematyczne sprawdzanie poprawnego układu księgozbioru na półkach,-przyjmowanie książek z innych dziaąłów i ich opracowanie techniczne i w systemie ALEPH,-opracowanie techniczne nowości wydawniczych,-konserwacja zbiorów nowości bibliotecznych,-prace techniczne: bindowanie materiałów bibliotecznych, foliowanie, wykonywanie odbitek,-udział w skontrum księgozbioru Działu Udostępnienia Zbiorów Ogólnych,-udział przy selekcji:wyłączanie wycofanych pozycji z półek, przygotowywanie makulatury, przesuwanie księgozbioru w celu likwidowania luk na półkach,-wyłączenie z księgozbioru pozycji zniszczonych przeznaczonych do oprawy introligatorskiej,-odbieranie pracy, paczek oraz pobieranie materiałów bibliotecznych,-wydawanie ksiażek czytelnikom
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 860 PLN

asystent nauczyciela świetlicy szkolnej, praca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Ślęzaki (podkarpackie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 417 PLN

obsługa centrów obróbczych ( CNC), pras hydraulicznych, oraz maszyn myjących. Przeprowadzenie pomiarów zgodnie z planem kontroli.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOC KRAWIECKA STAŻ - 997,4 PLN

szycie odzieży, skracanie spodni, spódnic - obsługa stebnówki
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Rawicz (mazowieckie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- zapoznanie z regulaminem pracy- obsługiwanie urządzeń techniki biurowej- bieżące prowadzenie listy adresowej, pocztowej- prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy- archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Siedlisko (lubuskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA, KASY FISKLNEJ, OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny i urządzenia do uprawy, pielęgnacji sadzonek truskawki. przygotowywanie maszyn rolniczych do pracy: przezbrajanie układu ciągnika w celu przystosowania go do współpracy z innymi maszynami, doczepianie maszyn, zawieszanie, zestawianie i zamocowywanie narzędzi i urządzeń, ustawianie i regulowanie. dokonywanie drobnych napraw i usuwanie awarii w warunkach polowych; czyszczenie i sortowanie sadzonek truskawki.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ostrowo (kujawsko-pomorskie)

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - 997,4 PLN

1.Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie lokalu, sporządzanie zamówień2.Nadzór nad ich odpowiednim magazynowaniem3.Dbanie o zaplecze gospodarcze i przygotowanie miejsca pracy4.Sprawna i szyba obsługa klientów baru5.Rozliczanie kasy po zakończeniu pracy6.Troska i własny wygląd zewnętrzny, dbałość o prezentację7.Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW - od 925 PLN

pozyskiwanie klientów z Polski i Ukrainy utrzymywanie kontaktów z obecnymi partnerami w kraju i za granicą ,tworzenie ofert handlowych w języku rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Rzeszów (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PAKOWACZ - POMOC MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP i szkoleniem stanowiskowym, terretyczne zapoznanie się z ogólnymi sposobami magazynowania i pakowania towarów i stosowanymi dokumnetami i materiałami
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Pszczyna (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, obsługa wysyłek paczek zgodnie z zamówieniami internetowymi, sprawdzanie dokumentacji przewozowej, przygotowywanie dokumentacji wysyłek oraz dokumentacji zdjęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa programu księgowego, księgowanie dokumentów księgowych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - RZEMIEŚLNIK - od 1 850 PLN

Prace remontowe - malowanie, przewóz posiłków dla mieszkańców, drobne naprawy popsutego sprzętu, załadunek i rozładunek towaru, prace porządkowe na posesji DPS. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żabów (zachodniopomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

-przejście instruktażu szkoleniowego w zakresie BHP i Ppoż.-zapoznanie z regulaminem pracy-instruktaż stanowiskowy, zapoznanie się ze sprzętem oraz narzędziami obsługiwanymi na stanowisku-koszenie trawników-przycinanie krzewów i żywopłotów-formowanie krzewów i żywopłotów-wykonywanie oprysków żywopłotów i krzewów-zamiatanie placu, odśnieżanie, utrzymanie go w czystości-dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy-zgłoszenie awarii lub uszkodzenia sprzętu i narzędzi opiekunowi-dbałość o ogólny porządek terenów otaczających siedzibę organizatora
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Dąbrówka Wielkopolska (lubuskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

wyburzanie murów,ścian,robienie otworów drzwiowych okiennych, stawianie ścian,tynkowanie, transport narzędzi i rusztowań
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Czerchów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

pozyskiwanie nowych dostawców i klientów na terenie Bliskiego Wschodu ( kraje arabskie)
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Rzeszów (podkarpackie)