Praca BARMAN Tomaszów Lubelski "TOSCANA" Piotr Sikora

Piekarska 7B, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie, eksponowanie, podawanie i sprzedaż napojów, przygotowywanie naczyń i utrzymywanie czystości

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Lubelski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tomaszów Lubelski

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kas fiskalnych

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: kurs kelner-barman

Nazwa pracodawcy: "TOSCANA" Piotr Sikora

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Ulica pracodawcy: Piekarska

Numer budynku pracodawcy: 7B

Profil działalności pracodawcy: pizzeria

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016